ایجاد سالن سه منظوره تیراندازی و سایت اهداف پروازی در اردبیل
کد خبر: 1004709
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DMz
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۷
رئیس فدراسیون تیراندازی:
رئیس فدراسیون تیراندازی گفت: تکمیل و تجهیز سالن 3 منظوره اردبیل و سایت اهداف پروازی شورابیل با حمایت اداره ورزش و جوانان و مشارکت بخش خصوصی برای توسعه ورزش استان ضروری است.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، علی دادگر در بازدید از امکانات رشته تیراندازی استان اردبیل اظهار کرد: برای توسعه ورزش تیراندازی در این استان می‌بایست احداث سالن سه منظوره تسریع شده و سایت اهداف پروازی در شورابیل هم در اولویت برنامه‌ها قرار گیرد.

وی بیان‌ کرد: استان اردبیل از ظرفیت بالایی در رشته تیراندازی برخوردار است و انتظار می‌رود با حمایت اداره کل ورزش و جوانان زیرساخت‌های مناسبی برای توسعه این رشته ، مشارکت بخش خصوصی و ایجاد خانه تیراندازی فراهم شود.

دادگر دربازدید از سایت اهداف پروازی شورابیل گفت: در استان اردبیل جای رشته اهداف پروازی در کنار تیراندازی با تفنگ، تپانچه و رشته خفیف خالی است و در این زمینه رایزنی‌هایی با شهرداری و دانشگاه محقق اردبیلی با حمایت استانداری در خصوص زمین و محل تمرین رشته اهداف پروازی انجام شده که با توجه به آماده بودن تجهیزات برای ایجاد محل تمرین اهداف پروازی، در صورت تایید نهایی، در آینده‌ای نزدیک شاهد ایجاد این رشته در شورابیل اردبیل خواهیم بود.

رئیس فدراسیون تیراندازی بیان کرد: این سایت با قرار گرفتن در منطقه گردشگری می‌تواند با حمایت شهرداری استان به محل تفریحی و قهرمان پروری تبدیل شود.

وی ادامه ‌داد: اماکن تیراندازی اردبیل که اغلب نیمه‌کاره هستند، زیرساخت‌های کافی را برای احیا و  ادامه فعالیت‌های تیراندازی ندارند و  لازم است مسئولان در این جهت گام اساسی بردارند.

دادگر با اشاره به اینکه با توسعه ورزش تیراندازی در استان‌ها فرصت بیشتری برای حضور ورزشکاران کشور در تیم‌های ملی فراهم شده است،گفت: توسعه تیراندازی در هیات‌های استانی نقطه عطفی در ورزش کشور خواهد بود و حضور شهرستانی‌ها در مسابقات، المپیاد و لیگ‌ها کشوری می‌تواند فرصت بیشتر شناخته شدن را در اختیار ورزشکاران قرار دهد.

رئیس فدراسیون تیراندازی با بیان اینکه رشته تیراندازی رشته المپیکی است و بانوان و آقایان با استعداد این رشته می‌توانند با تمرین‌های خود به اهداف بزرگی چون المپیک دست یابند، اضافه‌کرد: این رشته در سال 98 توانست 6 سهمیه المپیک 2020 توکیو را کسب کند و این  تعداد بعد از 72 سال درخشان‌ترین نتایج  در کسب سهمیه المپیک  می‌باشد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار