به خاطر محدودیت اعتبارات استعفا کردم
کد خبر: 995442
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AxW
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۲
مدیر کل هنر‌های نمایشی ضمن اعلام خبر استعفایش در اینستاگرام:
مدیرکل هنر‌های نمایشی ارشاد با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش اعلام کرد که به دلیل محدودیت‌های مالی و ساختاری در مدیریت تئاتر، از سمت خود استعفا کرده است.
آرمان مصطفوی
سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: شهرام کرمی مدیرکل هنر‌های نمایشی که با انتشار متن کوتاهی در صفحه اینستاگرام خود از خداحافظی‌اش از این اداره کل خبر داد، درباره این تصمیم ناگهانی و دلایل آن گفت: مأموریت دو ساله من در اداره کل هنر‌های نمایشی به پایان رسیده است و این را که تنها تا پایان سال در اداره کل هنر‌های نمایشی خواهم بود به معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از حدود چهار ماه پیش اعلام کرده بودم.

وی ادامه داد: اوایل ماه اسفند نیز به صورت کتبی موضوع پایان مأموریت خود را به معاون هنری یادآوری و تأکید کردم.
مدیرکل هنر‌های نمایشی درباره دلایل خود برای استعفا تصریح کرد: با توجه به مسئولیت دشواری که حوزه هنر‌های نمایشی دارد و مطالبه بر حق هنرمندان، محدودیت‌هایی که اعتبارات و ساختار اداره کل هنر‌های نمایشی برای فعالیت مؤثر و نقش حمایتی دارد، از سمت خود استعفا کردم.

کرمی درباره وضعیت تعهدات مالی اداره کل هنر‌های نمایشی به گروه‌های تئاتری با توجه به استعفای خود، تأکید کرد: تا زمانی که مسئول جدید اداره کل هنر‌های نمایشی مشخص شود، پیگیر تمام مطالبات تئاتری‌ها هستم، ضمن اینکه کار‌های اداری این امر انجام شده و تنها منتظر پرداخت اعتبار هستیم. به محض پرداخت اولین اعتبار از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مطالبات تئاتری‌ها پرداخت می‌شود.

وی در پایان سخنان خود اظهار کرد: احساس کردم که دیگر نیروی لازم و کافی برای خدمت‌رسانی در اداره کل هنر‌های نمایشی را ندارم و باید نیروی جدیدی وارد این حوزه شود. باید از همه همکارانم، معاون هنری و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که طی این دو سال فعالیت به من کمک کردند قدردانی کنم و بعد از این هم هر جا که باشم به عنوان یک خدمتگزار در خدمت تئاتر و هنرمندان تئاتر خواهم بود.

شهرام کرمی در متن خداحافظی خود از اداره کل هنر‌های نمایشی، در اینستاگرام خود نوشت: «مأموریت من در این مرکز به پایان رسید. افتخار من بود در این مدت خدمتگزار خانواده خود باشم. در این دو سال از هیچ تلاشی برای خدمت به تئاتر و این مسئولیت دشوار دریغ نکردم. سختی کار زیاد بود و من بابت همه کاستی‌ها پوزش می‌خواهم. هنرمندان و همکاران در این کار با صبوری و گذشت به من کمک کردند. امیدوارم جامعه هنرمندان تئاتر که شایسته بهترین تکریم و عزت هستند با حضور یک فرد مسئول شاهد بهترین اتفاق‌های این حوزه در آینده باشند.»
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار