اسنپ بازپرداخت وام تهیه بنزین را به تعویق انداخت
کد خبر: 994238
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ae6
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰
تاکسی اینترنتی اسنپ در اقدامی جدید تصمیم گرفته است با توجه به شرایط خاص پیش آمده در کشور و به منظور حمایت از درآمد رانندگان در وضعیت فعلی، تا اطلاع ثانوی مبلغ وام اعتبار سهمیه سوخت را از حساب این رانندگان کسر نکند.

سرویس اقتصادی جوان آنلاین: همزمان با اعلام خبر سهمیه‌بندی بنزین، تاکسی اینترنتی اسنپ طرح حمایتی را به منظور تضمین درآمدزایی رانندگانش آغاز کرد. بر اساس این طرح، کمک‌هزینه‌ای به صورت وام برای جبران افزایش قیمت بنزین به حساب کاربران راننده واریز شد و قرار بر این بود که پس از پرداخت ماهیانه هزینه سهمیه بنزین توسط شرکت ملی فرآورده‌های نفتی، مبلغ فوق در پایان هر ماه به طور متناوب از حساب اسنپی رانندگانی که از این طرح استفاده کرده‌اند، کسر شود.

به گزارش روابط عمومی اسنپ، در حال حاضر همچنان ۱۷ هزار راننده عضو ناوگان اسنپ از کمک‌هزینه واریزی سوخت استفاده کرده‌اند، اما مبلغ واریزی هنوز از حساب اسنپی‌شان کسر نشده است.

تاکسی‌اینترنتی اسنپ در اقدامی جدید تصمیم گرفته با توجه به شرایط خاص پیش آمده در کشور و به منظور حمایت از درآمد رانندگان در وضعیت فعلی، تا اطلاع ثانوی مبلغ وام اعتبار سهمیه سوخت را از حساب این رانندگان کسر نکند.

لازم به ذکر است که این سامانه از زمان آغاز سهمیه‌بندی بنزین تا امروز با ارائه طرح‌های حمایتی مختلف و همچنین تخصیص میلیارد‌ها تومان پاداش در تلاش بود تا ضمن ثابت نگه‌داشتن قیمت سفرها، درآمدزایی رانندگان خود را بهبود ببخشد. حالا هم در تصمیمی جدید، این سامانه در تلاش است با به تعویق انداختن بازپرداخت وام اعتباری فوق، به بهبود درآمدزایی رانندگان ناوگانش در وضعیت فعلی کمک کند.

منبع: فارس
برچسب ها: بنزین ، اسنپ
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار