تسهیلات شهرداری برای ساکنان محدوده طرح‌های ترافیکی
کد خبر: 994214
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Adi
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳
مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک شهرداری تهران، جزئیات تسهیلات جدید شهرداری، برای تردد ساکنان محدوده طرح‌های ترافیکی را تشریح کرد.

سرویس اجتماعی جوان آنلاین: عمار سعیدیان‌فر درباره تسهیلات جدید شهرداری تهران برای ساکنان محدوده‌های ترافیکی اظهارداشت: در سال‌های اخیر و به دنبال اجرای طرح جدید ترافیک، تسهیلاتی برای ساکنان محدوده طرح ترافیک و محدوده کنترل آلودگی هوا (زوج و فرد سابق) در نظر گرفته شده است و ساکنان با اجرای طرح جدید از تخفیف ۵۰ درصدی در هزینه طرح ترافیک و طرح محدوده کنترل آلودگی هوا بهره‌مند می‌شوند.

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک با بیان اینکه امسال تغییراتی در تسهیلات ارائه شده به ساکنان محدوده‌های ترافیکی داشته‌ایم، تصریح کرد: در سال جاری، یک‌بار خروج قبل از ساعت ۸:۳۰ و یک‌بار ورود بعد از ساعت ۱۷ نیز برای ساکنان رایگان بود این در حالی‌است که برابر تصویب شورای شهر، ساکنان محدوده طرح ترافیک و محدوده کنترل آلودگی هوا در سال ٩٩ می‌توانند یک‌بار خروج قبل از ساعت ٩ و یک‌بار ورود بعد از ساعت ١٦ بصورت رایگان داشته باشند.

سعیدیان‌فر گفت: البته ساکنان محدوده دوم «کنترل آلودگی هوا» یا همان زوج یا فرد سابق دقت داشته باشند که فقط برای عوارض همان محدوده دوم از تخفیف ٥٠ درصدی برخوردارند و چنانچه وارد محدوده طرح ترافیک شوند تخفیف ٥٠ درصدی شامل حالشان نخواهد بود.

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک شهرداری تهران ادامه داد: ساکنان محدوده‌های ترافیکی که مالک هستند باید نسبت پرداخت عوارض نوسازی، پسماند، خودرو و بدهی عوارض طرح ترافیک خود اقدام کنند که در صورت پرداخت دیگر نیاز به مراجعه و ارائه مدارک به دفاتر خدمات الکترونیک شهر ندارند.

وی گفت:این در حالی است که آن دسته از ساکنان محدوده‌های ترافیکی که مستاجر بوده و زمان اجاره نامه‌شان رو به اتمام است باید قرارداد تمدید شده خود را به دفاتر خدمات الکترونیک شهر ارائه کنند.

سعیدیان‌فر تصریح کرد: رزرو طرح ترافیک از سال آینده برای همه شهروندان اعم از محدوده طرح یا غیر از محدوده طرح الزامی است.

منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار