کلاهبرداری ۴۰ میلیاردی از شهرداری و تعدادی کارگر
کد خبر: 994187
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AdH
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹
جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ از بازداشت فردی خبر داد که ۴۰ میلیارد ریال از شهرداری و کارگران کلاهبرداری کرده بود.

سرویس اجتماعی جوان آنلاین: سرهنگ جلیل موقوفه‌ای با اعلام خبر بازداشت کلاهبرداری میلیاردی، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: پرونده کلاهبرداری میلیاردی که از سال ۸۸ مفتوح و متهم که به ۱۰ سال زندان، پرداخت جزای نقدی و تبعید محکوم شده بود در اختیار قرارگاه جلب محکومان متواری قرار گرفت و تیم ویژه‌ای برای دستگیری متهم فراری وارد عمل شدند.

جانشین پلیس پیشگیری تهران بزرگ افزود: مأموران این قرارگاه در تحقیقات اطلاع یافتند متهم در گذشته کارگزار یکی از پیمانکار‌های شهرداری برای زیباسازی و طرح جداول یکی از شهرک‌ها بوده که پس از تنظیم قرارداد، در قبال انجام کار و خرید مصالح و پول کارگران، ۲۷ میلیارد ریال بودجه گرفته بود.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم با پیشرفت ۲۰ درصدی کار، اعتماد را جلب کرده، اما پول مصالح و کارگران را در این مدت پرداخت نکرده و پس از آن ناپدید شده بود که در بررسی بیشتر مشخص شد این متهم ۱۳ میلیارد ریال حقوق کارگران و هزینه‌های خرید مصالح را نیز پرداخت نکرده است.

وی خاطرنشان کرد: در بررسی‌ها مشخص شد متهم بودجه ۲۷ میلیارد ریالی را در مناطق جنوب کشور سرمایه‌گذاری کرده و فراری شده است که تجسس‌ها برای دستگیری وی در دستور کار قرار گرفت و مأموران قرارگاه جلب محکومان متواری، با اقدامات فنی در اوایل هفته گذشته موفق به دستگیری وی شدند.

موقوفه‌ای در پایان با اشاره به اینکه متهم در مجموع به ۴۰ میلیارد ریال کلاهبرداری از شهرداری و کارگران اعتراف کرده است، گفت: متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار