مراکز معاینه فنی فعلا دایر است
کد خبر: 994086
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Abe
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷
رئیس اتحادیه سازمان‌های حمل‌ونقل همگانی کشور گفت: هرگونه تصمیم گیری درباره فعالیت مراکز معاینه فنی با وزارت کشور است و فعلا این مراکز دایر است.

سرویس اجتماعی جوان آنلاین: سعید قیصر رئیس اتحادیه سازمان‌های حمل‌ونقل همگانی کشور، درباره دایر بودن مراکز معاینه فنی در سراسر کشور، اظهار داشت: بالغ بر ۷۰۰ مرکز معاینه فنی در سراسر کشور آماده خدمات‌رسانی به مردم هستند و در این مراکز توصیه‌های ایمنی و بهداشتی رعایت می‌شود.

وی گفت: تمامی خودرو‌ها توسط مالکین آزمون تست معاینه فنی را انجام می‌دهند و آزمون‌گر مراکز معاینه فنی پشت فرمان خودرو‌ها نمی‌نشیند و توسط خود مالک‌ها این اتفاق می‌افتد.

رئیس اتحادیه سازمان‌های حمل‌ونقل همگانی کشور تأکید کرد: توصیه می‌کنیم مردم به مراکز معاینه فنی مراجعه کنند و تست معاینه فنی صورت بگیرد.

قیصر خاطرنشان کرد: تمامی مراکز معاینه فنی در سراسر کشور دستورالعمل رعایت نکات بهداشتی را انجام داده‌اند و ۸ ساعت در طول روز این مراکز به مردم خدمت‌رسانی می‌کند.

وی بیان داشت: قطعاً هر نوع تصمیم‌گیری درباره فعالیت مراکز معاینه فنی به کارگروه ملی معاینه فنی ارتباط دارد که وزارت کشور و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، سازمان حمل‌ونقل و راهداری، سازمان حفاظت از محیط زیست و پلیس راهور، عضو کارگروه آن هستند و هر گونه تصمیم‌گیری در خصوص فعالیت مراکز معاینه فنی با وزارت کشور است و توسط کارگروه تخصصی و ملی آن باید صورت بگیرد.

رئیس اتحادیه سازمان‌های حمل‌ونقل همگانی کشور تأکید کرد: مراکز معاینه فنی بخش خصوصی محسوب می‌شود و بالغ بر هزار میلیارد تومان در این خصوص سرمایه‌گذاری شده و قریب به ۱۵ هزار نفر نیز مشغول به کار در این حوزه هستند و هر تصمیمی در این خصوص باید در سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها انجام شود.

قیصر تأکید کرد: تمامی مراکز معاینه فنی در سراسر کشور آماده خدمتگزاری هستند و هنوز هیچ تصمیمی مبنی بر عدم فعالیت آن‌ها اتخاذ نشده است.

منبع: فارس
برچسب ها: معاینه فنی ، خودرو
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار