استقبال بی نظیر شهروندان در ۲۴ ساعت نخست ثبت نام نهال رایگان
کد خبر: 993419
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AQt
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان:
دکتر فروغ مرتضایی نژاد گفت: امسال توسعه زیرساخت‌های سایت ثبت نام دریافت نهال رایگان در شهرداری اصفهان از سوی سازمان فاوا روند ثبت نام را برای شهروندان تسریع کرد از همین رو ظرفیت ثبت نام نهال رایگان در ۲۴ ساعت نخست تکمیل شد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان با اشاره به استقبال بی نظیر مردم از ثبت نام برای دریافت نهال رایگان در شهر اصفهان اظهار کرد: ثبت نام امسال از تاریخ هشتم تا 12 اسفند پیش بینی شده بود که به علت زیرساخت های خوبی که از سوی سازمان فاوا برای پشتیبانی از سایت ثبت نام انجام شد، امسال روند ثبت نام برای مردم تسهیل شد. به همین دلیل سرعت ثبت نام نهال رایگان افزایش یافته بود و در همان روز نخست ظرفیت ثبت نام برای دریافت 30 هزار نهال تکمیل شد و ثبت نام در کمترین زمان ممکن صورت گرفت.

دکتر فروغ مرتضایی نژاد با اشاره به اینکه نهال هایی که امسال در اختیار مردم قرار می گیرد از نوع مثمر و بسیار کیفی تر از سال های گذشته است، افزود: این نهال ها دارای سن بیشتر و ریشه های قوی تری است تا ماندگاری نهال برای مردم بیشتر باشد. 

پیشنهاد «تحویل نهال ها در منزل» برای جلوگیری از شیوع کرونا

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان بیان کرد: توزیع نهال از 15 تا 22 اسفندماه انجام می شود که به مناطق توصیه کردیم اگر شهروندی روز چهاردهم هم مراجعه کرد توزیع با دریافت کد رهگیری انجام شود تا کمترین تجمع در محیط صورت گیرد. این اقدام در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا است. 

مرتضایی نژاد کرد: البته برخی شهروندان در زمان ثبت نام گزینه «تحویل در منزل» را انتخاب نکرده اند و ممکن است در این شرایط قصد داشته باشند که نهال در منزل به آنها تحویل داده شود، در همین راستا پیشنهاد شده تا گزینه ای با این عنوان روی سایت سازمان پارک ها فعال شود تا کمترین مراجعه حضوری را در روزهای آینده برای تحویل نهال داشته باشیم. البته این پیشنهاد با سازمان فاوا مطرح و در صورت امکان اجرا می شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار