مردم به دلیل ناکارآمدی اصلاحات به جریان انقلابی رأی دادند
کد خبر: 992580
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ADM
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۴
رئیس اسبق دانشگاه صنعتی شریف:
سرويس سياسی جوان آنلاين: اصلاح‌طلبان که مدعی تغییر اوضاع بودند، عملاً حرفی برای گفتن نداشتند، از این رو مردم تصمیم گرفتند به جریان انقلابی رأی اعتماد بدهند.
رضا روستاآزاد، رئیس اسبق دانشگاه صنعتی شریف و فعال سیاسی اصولگرا در گفتگو با مهر با اشاره به نتیجه انتخابات دوم اسفند گفت: در جامعه ایران یک هسته متدین و انقلابی داریم، یک هسته‌ای داریم که نسبت به مسائل کشور هیچ حساسیتی ندارد و یک مجموعه بزرگ‌تر هم داریم که به تعبیر قرآن «ناس» هستند. وی همچنین گفت: دو هسته اول معمولاً مواضع مشخصی دارند که مستقل از حوادث است و عمدتاً تغییرناپذیر است. مثل طرفداران تیم‌های فوتبال که برد و باخت تیمشان تأثیری در اصل هواداری آن‌ها ندارد.
روستاآزاد با اشاره به اینکه عامه مردم مبتنی بر عملکرد رفتار می‌کنند، تأکید کرد: در این دوره از انتخابات مجلس هم دو هسته‌ای که عرض کردم مثل همیشه عمل کردند، اما عامه مردم به خاطر عملکرد ضعیف مجلس دهم و دولت‌های یازدهم و دوازدهم تصمیم تازه‌ای گرفتند. آن‌ها دیدند جناح اصلاح‌طلب که مدعی تغییر اوضاع بود، عملاً در اداره کشور حرفی برای گفتن نداشت و بسیار ضعیف عمل کرد.
وی همچنین گفت: در چنین شرایطی برخی در انتخابات شرکت نکردند و برخی هم به این نتیجه رسیدند که شرایط فعلی ناشی از عملکرد اصلاح‌طلبان است و تصمیم گرفتند که اداره کشور را به جریان انقلابی بسپارند. ان‌شاءالله این جریان اجتماعی با خدمت خالصانه اعتماد مردم را به درستی پاسخ دهد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار