كسب مقام نخست در سطح ملي را دریافت کرد
کد خبر: 991897
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004A2L
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹
اداره كل راه وشهرسازي استان اصفهان ؛
بنا بر منابع تفصيلي ارزيابي عملكرد 9 ماهه نخست سال 98، اداره كل راه وشهرسازي استان اصفهان با تحقق 102.05 درصد برنامه اجرايي، موفق به كسب مقام نخست در سطح ملي شده است.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،به نقل ازاداره ارتباطات و اطلاع رساني راه وشهرسازي استان اصفهان، در راستاي برنامه اجرايي ابلاغي، معاون وزير راه وشهرسازي اعلام كرد اين اداره كل موفق به كسب مقام نخست كشوري شد.

علي نبيان معاون وزير راه وشهرسازي و مديرعامل سازمان ملي زمين و مسكن در نامه اي خطاب به عليرضا قاري قرآن مديركل راه وشهرسازي استان اصفهان آورد: در راستاي برنامه اجرايي ابلاغي بنا بر منابع تفصيلي ارزيابي عملكرد 9 ماهه نخست سال 98 در مقايسه با برنامه و پس از اعمال ضرايب وزني هرشاخص و همچنين با در نظر گرفتن وضعيت عملكردي ساير ادارات كل راه وشهرسازي ، اداره كل راه وشهرسازي استان اصفهان با تحقق 102.05 درصد برنامه اجرايي، موفق به كسب مقام نخست در سطح ملي شده است.

 مديرعامل سازمان ملي زمين و مسكن در پايان از اهتمام و تلاش مديركل و همكاران راه وشهرسازي استان تقدير و ابراز اميدواري كرد تا با همدلي و همكاري افزون تر شاهد تداوم اين موفقيت باشيم.

    

 

    

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار