فروش ۴۳۳ هزار صندلی قطار‌های نوروز
کد خبر: 989914
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049WM
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۰
معاون مسافری راه‌آهن خبر داد
معاون مسافری راه‌آهن گفت: در مسیر‌های اصفهان- مشهد، بندر‌عباس- تهران، تبریز- مشهد، تهران- بندرعباس، تهران- شیراز، شیراز- تهران، مشهد- اصفهان و مشهد- تبریز، ظرفیت قطار‌ها برای برخی روز‌های پرتقاضای نوروز تکمیل شد.
سرویس اقتصادی جوان آنلاین: میرحسن موسوی در گفتگو با «فارس» درباره آخرین وضعیت پیش فروش بلیت قطار‌های نوروزی اظهار داشت: از ۱۴ بهمن‌ماه پیش‌فروش اینترنتی بلیت قطار‌های نوروزی آغاز شد و روز ۱۵ بهمن‌ماه نیز پیش‌فروش حضوری بلیت‌ها از طریق آژانس‌ها و مراکز فروش در سراسر کشور آغاز شد.

معاون مسافری راه‌آهن بیان کرد: ۴۰ درصد بلیت قطار‌های نوروزی پیش‌فروش شده‌است و در برخی ایام برای برخی مسیر‌های پرتردد، ظرفیت کامل فروش رفته و در برخی مسیرها، در حال حاضر بلیت موجود است.

‌وی ادامه داد: با توجه به پیش فروش بلیت قطار‌های نوروز ۹۹ در مورخه ۱۴ و ۱۵ بهمن سال جاری، در مقایسه پنج روز آغازین پیش‌فروش بلیت‌های نوروز ۹۹ با پنج روز اول فروش بلیت‌های نوروز ۹۸ می‌توان گفت: فروش کل در پنج روز آغازین نوروز ۹۹ برابر با ۴۳۲‌هزار و ۹۹۹ نفرصندلی است، در حالی که فروش کل در پنج روز آغازین نوروز ۹۸ برابر با ۳۸۸‌هزار و ۷۵۱ نفرصندلی بود.

معاون مسافری راه‌آهن ادامه داد: همچنین فروش در مراکز فروش برای بلیت‌های نوروز ۹۹ برابر با ۲۴۶ هزار و ۱۵۹ نفرصندلی بود که ۵۳ درصد پیش‌فروش را شامل می‌شود، در حالی که فروش بلیت‌های نوروز ۹۸ در مراکز فروش ۹۸ برابر با ۲۶۵ هزار و ۸۷۵ نفرصندلی بود که درصد پیش فروش را شامل می‌شد.

‌موسوی بیان کرد: فروش اینترنتی بلیت قطار‌های نوروز ۹۹ برابر با ۱۸۶ هزار و ۸۳۶ نفر صندلی است که ۴۳ درصد پیش فروش را شامل می‌شود در حالی که فروش اینترنتی نوروز ۹۸ برابر با ۱۲۲ هزار و ۸۷۶ نفرصندلی بود که ۳۱ درصد پیش‌فروش‌ها را شامل می‌شد.

وی همچنین درباره مسیر‌های تکمیل ظرفیت شده برای برخی از روز‌های خاص ایام پیک نوروز گفت: در مسیر‌های اصفهان- مشهد، بندر‌عباس- تهران، تبریز- مشهد، تهران- بندرعباس، تهران- شیراز، شیراز- تهران، مشهد- اصفهان و مشهد- تبریز ظرفیت‌ها برای ایام پرتقاضای نوروز تکمیل شده‌است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار