فسخ ۱۲۹ قرارداد راکد در شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی
کد خبر: 989392
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049Nw
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی گفت: در سال جاری ۱۲۹ فقره قرارداد واحد صنعتی و تولیدی به وسعت بیش از ۳۳ هکتار در شهرک‌های صنعتی استان به دلیل راکد ماندن فسخ شد.

مرتضی نیرومند، افزود: این تعداد قرارداد در جلسات هیات حل اختلاف و داوری با حضور نماینده حقوقی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، نماینده شر کت شهرک های صنعتی و مدیر امور حقوقی این شرکت مورد رسیدگی و رای به فسخ قرارداد آن ها داده شد.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۴ جلسه هیات حل اختلاف و داوری برگزار شده است، اظهار داشت: در این جلسات تعداد ۳۶۱ فقره پرونده به مساحت بیش از ۸۳ هکتار بررسی و تعیین تکلیف شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی با اشاره به اینکه بیشترین تعداد جلسات و فسخ قرارداد در سطح کشور در این استان روی داده است، گفت: در این جلسات ۲۲۰ فقره قرارداد به مساحت بیش از ۴۸ هکتار در شهرک های صنعتی استان برای ادامه فعالیت مهلت مجدد اعطا شد.

نیرومند، با بیان اینکه تمامی قراردادهای واحدهای تولیدی و صنعتی واقع در شهرک های صنعتی استان تا سال ۹۴ تعیین تکلیف شده است، ادامه داد: در این جلسات تصمیم لازم برای ۱۲ فقره قرارداد به مساحت ۵.۱ هکتار نیز اتخاذ شده است.

برچسب ها: شهرک ، حل اختلاف ، صنعت
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار