واجدان شرایط مسکن ملی منتظر پیامک باشند
کد خبر: 988624
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049BY
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۱
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه حداکثر تا روز دوشنبه ۱۴بهمن ماه به افراد واجد شرایط طرح اقدام ملی مسکن پیامک ارسال می‌شود، گفت: تأییدشدگان باید به سایت مراجعه کنند و از مکان ارائه مدارک مطلع شوند.
سرویس اقتصادی جوان‌آنلاین: محمود محمودزاده در گفتگو با ایسنا گفت: واجدان شرایط دریافت مسکن ملی باید وارد وبسایت شوند و با درج کد رهگیری، از مکانی که باید برای ارائه مدارک مراجعه کنند مطلع شوند. فعلاً فقط به کسانی که واجد شرایط هستند پیامک ارسال می‌کنیم، اما برای کسانی که حذف شده‌اند نیز شرایطی فراهم می‌کنیم که بتوانند در روز‌های آینده با کد رهگیری از وضعیت و علت حذف خود اطلاع پیدا کنند.

وی افزود: متقاضیانی که تأیید می‌شوند در هر منطقه از کشور به اداره کل راه و شهرسازی مربوطه مراجعه و پرونده خود را تکمیل می‌کنند و سپس مراحل معرفی به بانک، افتتاح حساب و مقدمات معرفی به پروژه‌ها انجام می‌شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که در مکان مراجعه، مدارک اعلامی راستی‌آزمایی می‌شود، گفت: در این مرحله فقط بخش مربوط به پنج سال سکونت در شهر مورد تقاضا باید ارائه شود که باید آن را حضوری ارائه کنند.
محمودزاده درباره مبلغی که واجدان شرایط باید در مرحله اول طرح اقدام ملی مسکن پرداخت کنند، گفت: افراد در مرحله اول بین ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان پرداخت می‌کنند. البته ممکن است با توجه به ویژگی‌های پروژه از جمله ارتفاع و زیربنا نیاز باشد پول بیشتری بپردازند. قیمت‌ها هم فعلاً متری ۵/۲ تا ۵/۳ میلیون تومان است. البته ما قیمت را علی‌الحساب در نظر گرفته‌ایم و در زمان تحویل، مسکن بر اساس قیمت تمام شده ارائه می‌شود.

وی تصریح کرد: اقداماتی مثل فروش اقساطی مصالح با تخفیف را در دستور کار قرار داده‌ایم که قطعاً قیمت تمام شده این ساختمان‌ها ارزان‌تر از بازار خواهد بود. به هر حال دولت، مجری نیست و مجری، بخش خصوصی است ولی ما از صرفه در مقیاس و موارد مختلف استفاده می‌کنیم تا بتوانیم قیمت تمام شده را به حداقل برسانیم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار