پردیس سینمایی فجر اسلامشهر میزبان جشنواره فیلم فجر
کد خبر: 988614
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049BO
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۵
دبیر ستاد برگزاری جشنواره فیلم فجر در اسلامشهر:
علی صیدی گفت :برای دومين سال متوالی شهرستان اسلامشهر میزبان رویداد فرهنگی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی فجر اسلامشهر است.
محمدرضا عباسی

علی صیدی دبیربرگزاری جشنواره فیلم فجردر اسلامشهر،در نشستی خبری مسئولین برگزاری فیلم فجربا خبرنگاران ،اظهار کرد : در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر ،شهرستان اسلامشهر برای دومین بار میزیان بزرگترین رویداد هنری  کشور است .

صیدی با اشاره به اکران فیلم‌های سی وهشتمین جشنواره فیلم فجردرتنها پردیس سینمایی فجرشهرستان اسلامشهر ،بیان کرد: با توجه به تجربه موفق سال گذشته واستقبال پرشور مردم فرهنگی وهنر دوست اسلامشهری از اکران فیلمهای جشنواره  فجر ، امسال نیز براساس تصمیم ستادمرکزی  برگزاری جشنواره ،شهرستان اسلامشهر در سطح استان تهران ،بعنوان میزبان این رویداد مهم فرهنگی کشور است .

وی با بیان اینکه فیلم های جشنواره فجر از ۱۲ تا۲۱بهمن ماه در پردیس سینمایی فجرشهرداری اسلامشهر اکران می شود،تاکید کرد: پیش‌فروش بلیت‌های سی وهشتمین جشنواره فیلم فجربرای علاقه‌مندان و مخاطبان مردمی از روز  ۳۰دی ماه از طریق سایت فجر تیکت انجام و علاوه بر آن نیز

، درصورت  عدم تکمیل ظرفیت  سالن ،امکان مراجعه حضوری برای تهیه بلیت وجود دارد.

 دبیر برگزاری سی وهشتمین جشنواره فیلم فجر در اسلامشهر،افزود:با توجه به اتفاقات و رویداهایی که در کشور رخ می دهد ،برگزاری جشنواره فیلم فجر در یک شهرستانی مانند اسلامشهر،یک رویدا د مهم و دارای ارزش و جایگاه  بالایی است ،که بعداز شهر تهران ،تنها در مجموعه پردیس سینمایی فجر اسلامشهر برگزار می شود .

صیدی با اشاره به اقدامات انجام شده برای میزبانی  از این جشنواره ،بیان کرد :با هماهنگی ستاد مرکزی جشنواره فیلم فجر ،مجوز اکران ۳۰ فیلم  در طی ۱۰ روز در پردیس سینمایی فجر اسلامشهر ، صادر و همزمان با سراسر کشور در ۳ سانس این فیلمها  اکران و به نمایش در خواهد آمد.

وی با اشاره به آغاز جشنواره فیلم فجر در ساعت۱۶:۳۰روز ۱۲ بهمن گفت :باآغاز زمان اکران فیلمهای جشنواره فیلمهای فجر، فیلم 《خون شد 》به کارگردانی مسعود کیمیایی و فیلم های《شنای پروانه》به کارگردانی محمد کارت،《خروج》 به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا،بروی پرده سینمافجر اسلامشهر به نمایش در خواهد آمد.

صیدی افزود :فیلمهای 《عامه‌پسند》 به کارگردانی سهیل بیرقی،《من‌میترسم》 به کارگردانی بهنام بهزادی و《قصیده گاو سفید》 به کارگردانی بهتاش صناعی ها در اسلامشهر روز ۱۳ بهمن بر روی پرده سینما می رود.

وی با ذکرزمان دیگر آثار راه یافته به فیلم فجر ، گفت : فیلم های بی صداحلزون بهرنگ دزفولی زاده، سه کام حبس اثر سامان سالور و پدران سالم صلواتی در سومین روز جشنواره به اکران در می آید و روزبلوا به کارگردانی بهروز شعیبی و لباس شخصی اثرامیر عباس ربیعی و فیلم دوزیست برزو نیک نژادهم در روز ۱۵ بهمن در پردیس سینمایی فجر اسلامشهر اکران می شود .

معاون فرهنگی شهرداری اسلامشهر ،ادامه داد:فیلم آبادان یازده۶۰ به کارگردانی مهرداد خوشبخت و فیلم آن شب کورش آهاری ،فیلم پوست اثرمشترک بهمن و بهرام ارک در روز ۱۶ بهمن و فیلمهای دشمنان علی درخشنده وکشتارگاه عباس امینی و درخت گردو به کارگردانی محمد حسین مهدویان در روز ۱۷ بهمن اکران می شود و فیلمهای پروژه ازدواج وسوربز، مردن در آب مطهر، عالیجناب و عزیز هم در روز۸ ۱ بهمن به نمایش در می آید .

وی تصریح کرد: خوب بد جلف ۲ ،سینما شهرقصه کیوان علی محمدی وتومان مرتضی فرشباف هم در روز هشتم جشنواره اکران خواهدشد و فیلم روز صفر اثرسعیدملکان، مغز استخوان حمید رضا قربانی و تعارض به کارگردانی محمدرضا لطفی در روز ۲۰ بهمن به نمایش در خواهند آمد .

دبیر جشنواره فیلم فجر در اسلامشهر خاطر نشان کرد:فیلمهای ابر بارانش گرفته به کارگردانی مجید برزگر ، خورشید اثر مجید مجیدی و فیلم آتابای با کارگردانی نیکی کریمی ،آخرین روز جنشواره فیلم در پردیس سینمایی فجر اسلامشهر اکران می شود.

 فیلمهای جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی فجر شهرداری اسلامشهر ،طی ۱۰ روز و در3سانس 16:30و19و21:30 دقیقه اکران میشود و با توجه به اینکه شهرستان اسلامشهر همچون سال گذشته تنها شهری است که پس از شهر تهران میزبان جشنواره فیلم فجر بوده ، علاقه‌مندان به هنر سینما در شهرستان های اطراف می توانند برای تهیه بلیت و تماشای فیلم های جشنواره به پردیس سینمایی فجر اسلامشهر بیایند.

گفتنی است پیش از این شهرستان اسلامشهر تجربه موفق برگزاری جشنواره های فیلم مردمی عمار و فیلم کودک و نوجوان را در پردیس سینمایی فجر، در کارنامه فرهنگی خود ثبت کرده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی