«بدون توقف» با انتخابات مجلس یازدهم
کد خبر: 988010
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00491e
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۵
حسن شجاعی

سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: برنامه «بدون توقف» با توجه به کارکرد ذاتی خود و نیز استقبالی که عموم جامعه از بخش‌های مختلف آن داشته‌اند با برنامه‌ریزی صورت گرفته موضوع خود را به انتخابات و حواشی و مسائل مربوط به آن اختصاص داده تا با استفاده از نظرات کارشناسان و نیز مهمانان حاضر در برنامه، فضای روشن و شفافی از شرایط فعلی جامعه و نیز وظایف و کارکرد‌های نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای مخاطبان ارائه کند.


«بدون توقف» در این سلسله برنامه‌ها تلاش دارد تا از زوایای مختلف به موضوع انتخابات و نقش و کارکرد آن در اداره کشور پرداخته و با بررسی موشکافانه دلایل اهمیت مشارکت مردم در این انتخابات، زمینه را برای حضور پرشور مردم در انتخاب شایسته افراد این نهاد مهم تصمیم‌گیر کشور فراهم کند. آنچه باعث می‌شود این بخش از برنامه «بدون توقف» جذاب‌تر از همیشه تقدیم مخاطبان شود ایجاد فضای آزاد برای بیان دیدگاه‌ها و نظرات جمعی از نمایندگان جامعه در این برنامه است که پس از اتفاقات اخیر می‌تواند نمایی کلی از فضای عمومی کشور را نیز به نمایش بگذارد.
اقتدار ملی به دست آمده پس از حمله موفقیت‌آمیز به پایگاه امریکایی عین‌الاسد در عراق و نیز تبیین پیامد‌های مهم آن در ارتقای غرور ملی ایرانیان و در ادامه حضور پررنگ در انتخابات آتی می‌تواند از دستاورد‌های مهمی تلقی شود که در این دور از برنامه «بدون توقف» به آن پرداخته خواهد شد.

نکته مهمی که در این بخش از برنامه «بدون توقف» باید به آن توجه داشت این است که التهاباتی که رسانه‌های بیگانه در طول این مدت در جامعه ایجاد کرده‌اند موجب شده تا اعتماد عمومی خدشه‌دار و مردم نسبت به رویداد‌های مهمی که در کشور در شرف شکل گرفتن هستند اندکی بی‌تفاوت شوند و این برنامه تلاش دارد تا با بهره‌مندی از کارشناسان مختلف و ارائه راهکار‌ها و تبیین اهمیت لزوم این دوره از انتخابات مجلس، مردم را برای انتخاب اصلح و شایسته آماده کند.

نکته مهم این است که شبکه سوم سیما به‌عنوان شبکه نسل جوان و علاقه‌مندان گسترده‌ای که از این طیف در سراسر کشور دارد تلاش خواهد کرد تا با سیاست‌گذاری مناسب و بهره‌گیری از برنامه‌های پرمخاطبی مانند «بدون توقف» شرایطی را فراهم آورد تا مردم از حقوق قانونی خودآگاه شده و فارغ از جنگ رسانه‌ای دشمنان، واقعیات امروزه جامعه و کشور را برای مردم تبیین کند تا علاوه بر پیروزی در عرصه جنگ سخت دشمن، در نبرد نرم رسانه‌ای نیز برنده‌ای سرفراز باشیم.

«بدون توقف» کاستی‌هایی هم دارد و به نظر می‌رسد رفع آن کمک شایانی به جذب مخاطب بیشتر و اثرگذاری افزون‌تر آن خواهد داشت. یکی از این موضوعات نحوه دعوت از مهمانانی است که گاهی با ارائه نظرات غیرکارشناسی، به‌جای پاسخ به شبهات خود زمینه‌ساز شبهه‌افکنی شده و مشکلاتی را به وجود می‌آورند و باید به شکلی برنامه‌ریزی شود که بیان نظرات در راستای موضوع برنامه و نیز رفع شبهات جامعه بوده تا اثرگذاری لازم را به دنبال داشته باشد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار