مقتدی صدر بر ادامه تظاهرات علیه اشغالگری تاکید کرد
کد خبر: 986721
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0048gr
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۶
رئیس جریان صدر خطاب به تظاهرکنندگان عراقی گفت: به تلاش‌های خود برای نابودی فساد و پایان اشغالگری در کشور ادامه دهید و ما با شما هستیم.

سرویس بین الملل جوان آنلاین: مقتدی صدر، رئیس جریان صدر خطاب به تظاهرکنندگان عراقی گفت: به تلاش‌های خود برای نابودی فساد و پایان اشغالگری در کشور ادامه دهید و ما با شما هستیم.

مقتدی صدر روز پنجشنبه با انتشار مطلبی در حساب توئیتر خود، خطاب به تظاهرکنندگان گفت: (به تظاهرات خود) علیه فساد در کشور ادامه دهید و ما در کنار شما هستیم. هیچ کشوری با اشغالگری و هیچ حاکمیتی با فساد وجود ندارد.

رئیس جریان صدر افزود: این دو تظاهرات دو نور از یک چراغ است که درخت مبارک اصلاحات را روشن می‌کند تا شاخه‌های درخت زیتون عراقی بر ملت و طیف‌های مختلف آن سایه افکند و به عنوان ستاره‌ای درخشان نه شرقی و غربی باشد تا ظلم اشغالگر، دست‌های فساد، تروریست‌ها، طرفداران خشونت و تاریکی ‍را از بین ببرد و از آزادی، صلح و دوستی با همسایگان، عزت و کرامت و جایگاه رفیع مقابل ملت‌های شریف بهره‌مند شویم.

رئیس جریان صدر در ادامه افزود: اعتدال و میانه روی راه و روش ما، صلح هدف ما و حاکمیت خواسته ماست تا همه صدا‌های طرفدار خشونت و تسلیم خاموش شود و نه شما خارجی هستید و نه ما تابع و پیرو هستیم بلکه ما و شما عراقی بوده و با هم زندگی می‌کنیم.

برچسب ها: تظاهرات ، عراق ، مقتدی صدر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار