برگزاری نمایشگاه فرهنگی و هنری با محوریت مبارزه با قاچاق
کد خبر: 983967
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0047yR
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۷
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر خبرداد:
جلسه هم اندیشی اجرای برنامه های فرهنگی هنری پیرامون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و حمایت از تولید داخلی با محوریت برگزاری نمایشگاهی از محصولات و تولیدات شهرستان برگزار شد.
محمدرضا عباسی

جلسه هم اندیشی اجرای برنامه های فرهنگی هنری پیرامون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و حمایت از تولید داخلی با محوریت برگزاری نمایشگاهی از محصولات و تولیدات شهرستان برگزار شد.

میثم مرادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهردر جلسه  هم اندیشی اجرای برنامه های فرهنگی و هنری با محوریت مبارزه با قاچاق کالا و ارزبا  تاکید برحمایت از تولید داخلی، اظهار کرد : شهرستان اسلامشهر به دلیل موقعیت جغرافیایی آن و با توجه به وجود بزرگ راههای مواصلاتی می طلبد ،در این حوزه با هم افزایی و همپوشانی و تعامل و همکاری بادستگاههای اجرایی وانجام برنامه های تبلیغی، اطلاع رسانی، تشویقی و ترغیبی و آگاهی بخشی به عموم مردم قدم های مهم و تاثیرگذاری در این حوزه برداشته شود .

وی ادامه داد:با توجه به تأکید فرماندار شهرستان جهت برگزاری نمایشگاهی از محصولات داخلی و جلوگیری از قاچاق کالا و ارز مصمم هستیم تا در راستای رونق تولید داخلی و آگاه سازی عموم مردم در خصوص اصالت و سلامت کالاها ،نمایشگاهی از توانمندی وظرفیت های شهرستان را برگزارنماییم ،تاضمن معرفی توانمنمدیها و محصولات تولیدی منطقه  و حمایت از محصولات داخلی، با قاچاق کالاهم  مبارزه کنیم.

در ادامه اعضاء حاضر در جلسه به بحث و تبادل نظر پرداختند و هریک از اعضاء پیشنهاداتی را ارائه نمودند.

در این جلسه مقرر شدنمایشگاهی از توانمندی ها و ظرفیت های شهرستان در حوزه فرهنگی ، هنری، صنعتی ، تجاری و ... با موضوع مبارزه با قاچاق کالا و رونق تولید داخلی برگزار شود و محتوای غرفه ها نیز با محوریت ارائه محصولات هنری ، تولیدات صنایع ، فرآورده های داخلی در حوزه های مختلف ، سلامت و اصالت کالاها ، نوآوری های حوزه رونق تولید ، ارائه دستاوردها و تولیدات کودکان ، ارائه دستاوردهای مددجویان تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد ، ارائه دستاوردهای صنعت کشاورزی و صنایع دستی و ... شکل گیرد .  

  

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی