انتصابات جدید در برخی از معاونت‌های بسیج
کد خبر: 981272
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0047Gy
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۱
صبح امروز جلسه شورای معاونین اقشار بسیج در سازمان بسیج و با حضور سردار محمدرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد
سرویس جامعه جوان‌آنلاین: صبح امروز جلسه شورای معاونین اقشار بسیج در سالن رضوی سازمان بسیج و با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین و جمعی از مسئولین و معاونین اقشار بسیج برگزار شد.

سردار سلیمانی در این جلسه با اشاره به اهمیت طرح اعتلای بسیج و ضرورت نقش آفرینی در عرصه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی عنوان کرد: باید در جهت اعتلای سطح مدیریتی بسیج با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب تلاش کنیم.

وی در ادامه ضمن تشریح اهداف بسیج، اضافه کرد: ما باید در راستای ماموریت‌های بسیج به توسعه هدفمند بیندیشم و در جهت تاثیرگذاری بهتر برنامه‌های بسیج در سال ۹۹ برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ضمن اشاره به اهمیت نقش مدیران بسیج در رسالت و ماموریت‌های بسیج خاطرنشان کرد: بسیج مهم‌ترین و بزرگترین تشکیلات مردمی در کشور است که باید با تلاش مدیران، مسئولین و آحاد بسیجیان نقش آفرینی عمیق و مهمی در کشور داشته باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه تبدیل تهدید‌ها به فرصت بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری از اهداف بسیج است به تشریح برنامه‌های بسیج در سال ۹۹ پرداخت و گفت: بسیج در سال ۹۹ نگاه ویژه‌ای به پایگاه‌های بسیج محلی و واحد‌های دانش آموزی خواهد داشت و تقویت این واحد‌ها از اهم برنامه‌های بسیج می‌باشد همچنین تقویت اقشار بسیج از دیگربرنامه‌های راهبردی بسیج است.

به گزارش خبرگزاری بسیج در پایان این جلسه انتصابات جدیدی در سازمان بسیج صورت گرفت که بر این اساس با تقدیر و تشکر از سرهنگ زبیدانی، سرهنگ پاسدار ملکشاهی به عنوان رئیس دانشکده شهید مطهری بسیج و با تقدیر و تشکر از زحمات آقای دکتر نجفی، آقای دکتر رمضانیان به عنوان رئیس پژوهشکده مطالعات و تحقیقات بسیج منصوب شدند همچنین ریاست دبیرخانه هماهنگی اقشار بسیج را سرهنگ پاسدار نصر عهده دار شد و سردار بریمانی به عنوان مسئول معاونت برنامه و بودجه و مالی بسیج انتخاب شد. دکتر مرادی نیز که قبلا مسئولیت بسیج فرهنگیان را عهده دار بود به عنوان رئیس شورای عالی قشر بسیج فرهنگیان انتخاب شد و به جای وی سرهنگ پاسدار مطهری به عنوان مسئول بسیج فرهنگیان منصوب شد. همچنین سرهنگ پاسدار پازدار با حفظ سمت معاون اجرایی، سرپرستی حوزه ریاست سازمان بسیج را نیز پذیرفت.
برچسب ها: بسیج
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار