بهره مندی 16هزار مددجوی آذربایجان غربی از فعالیت‌های آموزشی
کد خبر: 980883
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0047Ah
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌ غربی اعلام کرد:
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌ غربی گفت: در هشت ماهه سال جاری، 16 هزار و 244 مددجوی استان از دوره‌های متعدد آگاه‌سازی و آموزشی با هزینه ای بیش از 3 میلیارد ریال بهره‌مند شده‌اند.

عزیز سهندی اظهار کرد: به منظور آموزش مددجویان آذربایجان‌غربی، دوره‌های متنوعی هم چون کلاس‌های سوادآموزی، آموزش زنان سرپرست خانوار، آموزش زوج‌های جوان، آموزش دختران در آستانه ازدواج، آموزش پیشگیری از اعتیاد، آموزش زنان مطلقه و مستعدین اشتغال به همت کمیته امداد استان برگزار شده است.

وی افزود: در هشت ماهه سال جاری، 16 هزار و 244 مددجوی استان از دوره‌های متعدد آگاه‌سازی و آموزشی با هزینه ای بیش از 3 میلیارد ریال بهره‌مند شده‌اند.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان‌غربی تصریح کرد: در هشت ماهه امسال 172 نفر از کلاس‌های‌ رفع بی‌سوادی، پنج هزار و 618 نفر از آموزش‌های زنان سرپرست خانوار، 803 نفر از آموزش زوج‌های جوان، یک‌هزار و 541 نفر از آموزش‌های ازدواج، 6 هزار و 102 نفر از دوره پیشگیری از اعتیاد، 988 نفر از آموزش‌های زنان و یک‌هزار و 20 نفر از دوره‌های آموزش اشتغال بهره‌مند شده‌اند.

وی بیان کرد: تمامی مددجویان تحت حمایت با اولویت زنان سرپرست خانوار، دختران در آستانه ازدواج، زنان و دختران بازمانده از تحصیل، دانشجویان و دانش‌آموزان می‌توانند از دوره‌های متنوع آگاه‌سازی و آموزش استفاده کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی