سرلشکر صفوی رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس شد
کد خبر: 979725
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0046s1
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۵
با موافقت فرمانده معظم کل قوا، سرلشکر پاسدار دکتر صفوی با حفظ سمت در مسئولیت دستیار و مشاورت عالی فرماندهی معظم کل قوا، به ریاست پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس معرفی شد.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: به گزارش سپاه نیوز، در این مراسم ضمن قدردانی از خدمات سرتیپ پاسدار محمد نبی رودکی، رئیس سابق پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس، با موافقت و ابراز خرسندی مقام معظم رهبری در خصوص انتصاب سرلشکر پاسدار دکتر صفوی به ریاست پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس، سرلشکر صفوی با حفظ سمت در مسئولیت دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا به ریاست این پژوهشگاه منصوب گردیدند.

پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس، مرجع و بزرگ‌ترین مرکز پژوهشی و آموزشی علوم و معارف دفاع مقدس در کشور است که در ساختار جدید خود، مستقل و زیر نظر رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح اداره می‌شود. از مهم‌ترین وظایف این پژوهشگاه می‌توان به تولید علم، ترویج و تربیت نیروی متخصص در زمینه علوم دفاع مقدس، تهیه و تدوین سیاست‌ها و راهبرد‌های پژوهشی و آموزشی در حوزه علوم دفاع مقدس، تدوین دایره‌المعارف دفاع مقدس، تربیت پژوهشگر در مقاطع کارشناسی ارشد و بالاتر و برگزاری دوره‌های آموزشی، نظارت بر محتوای آثار منتشره دفاع مقدس و همچنین تأیید یا اصلاح و یا رد آثار منتشره به منظور جلوگیری از تحریف حقایق تاریخی و همچنین زمینه‌سازی آموزش علوم دفاعی و آشنایی با فرهنگ دفاع مقدس از طریق همکاری با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اشاره کرد. توسعه کمی و کیفی فعالیت‌های پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس در دوره جدید مدیریتی آن در دستور کار پژوهشگاه قرار گرفته است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار