برای انتخابات اسفند با احدی عهد اخوت نبسته ایم
کد خبر: 975981
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045td
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۴
معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج:
معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج گفت: در انتخابات پیش رو روی ریل قانون حرکت می کنیم و در این مسیر با عهدی احد اخوت نبسته ایم، کار را بر کاربلدها واگذار می کنیم و بر سر آبروی خود که برگزاری انتخابات شفاف و قانونی است با هیچ شخصی معامله نخواهیم کرد.

غفور قاسم پور با بیان این مطلب در سومین جلسه ستاد انتخابات خطاب به مسئولان کمیته های برگزاری انتخابات گفت: هر یک باید تکلیف خود را بدانید و تمام وقت در خدمت شهرستان باشید.

 وی در ادامه اشراف به قانون را ضروری برشمرد و خاطرنشان کرد: هر لحظه ممکن است فصلی از انتخابات مورد پرسش قرارگیرد و میزان آمادگی مسئولان کمیته ها به سنجش و ارزیابی گذاشته شود،لذا اشراف داشتن به قانون مهم است.

معاون استاندار با تأکید برلزوم سپردن کار به افراد صاحب تجربه در برگزاری انتخابات تصریح کرد: نمایندگان فرماندار و معتمدین در شعب نیز باید افرادی کاربلد باشند.

قاسم پور در ادامه تصریح کرد: هیچ جهت گیری در برگزاری انتخابات نداریم با شخصی هم عهد اخوت نبسته ایم، ملاک ما برگزاری انتخاباتی شفاف،قانونمند و بی طرفانه است.

فرماندار شهرستان کرج با تاکید بر اینکه ، انتخابات آبرو و حیثیت ما است و بر سر آن با احدی معامله نمی کنیم ادامه داد: استفاده از امکانات دولتی به نفع تبلیغ داوطلبان را طبق قانون ممنوع اعلام کرد.

 معاون استاندار همچنین دوری گزیدن مجریان برگزاری انتخابات از هر گونه شائبه را مورد تاکید قرار داد، حضور در محافل شبهه دار را خط قرمز دانست و بر ضرورت مراقبت حرکات و اقدامات ناخواسته از سوی برگزار کنندگان انتخابات در شهرستان کرج تأکید کرد.

قاسم پور در پایان گفت: علاوه بر اینکه باید انتخاباتی بدون نقص برگزار شود به موازات آن تمهیدات لازم صورت گرفته و با سیاست گذاری، تبلیغات و اطلاع رسانی، زمینه ترغیب و تشویق مردم به حداکثری مردم فراهم خواهد شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار