بازداشت یک مظنون در پرونده کشف جسد سوخته در امامزاده داوود
کد خبر: 975888
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045s8
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۶:۴۵
مأموران پلیس ساعتی پس از کشف جسد سوخته شده پسر جوانی در ته دره‌ای حوالی جاده امامزاده داوود، مردی را به عنوان مظنون به قتل بازداشت کردند.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، ساعت‌۱۶ بعد از ظهر روز جمعه دهم آبان‌ماه مردی هراسان با اداره پلیس تماس گرفت و گفت جسد مرد سوخته شده‌ای را ته دره‌ای حوالی امامزاده داوود پیدا کرده‌است.

وی گفت: من کوهنورد هستم و هر روز در مناطق مختلف کوهستانی تهران کوهنوردی می‌کنم. امروز همراه دوستانم برای کوهنوردی به کوه‌های اطراف امامزاده داوود آمدم و در حال بالا رفتن از کوه بودم که جسم سوخته شده‌ای شبیه انسان در ته دره نظرم را به خودش جلب کرد و کنجکاو شدم و به ته دره رفتم و در نزدیکی سیل بند با جسد سوخته شده مرد جوانی روبه‌رو شدم.

با اعلام این خبر تیمی از مأموران کلانتری امامزاده داوود همراه بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران و کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی راهی محل شدند.

تیم جنایی در قتلگاه با جسد نیم‌سوخته پسر جوان روبه‌رو شدند که لباس بیرون به تن و کفش‌های مارک دار گرانقیمت به پا داشت. نخستین بررسی‌ها نشان داد مقتول با پنج ضربه چاقو به قتل رسیده و سپس جسد وی به آتش کشیده شده‌است. مأموران همچنین در نزدیکی جسد بطری بنزینی را کشف کردند که حکایت از این داشت عامل یا عاملان حادثه پس از قتل جسد را با بنزین آتش زده تا ردپایی از خود به جای نگذارند.

در ادامه مأموران از داخل جیب‌های مقتول چند کارت عابر بانک و کارت شناسایی مقتول را کشف کردند که مشخص شد جسد متعلق به پسری ۲۵‌ساله است. همچنین در تن‌پیمایی جسد مأموران با خالکوبی در دست چپ مقتول روبه‌رو شدند که نوشته بود «فقط برای تو».

همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی کارآگاهان تحقیقات خود را درباره این حادثه آغاز کردند تا اینکه دقایقی بعد با خودروی پژو ۲۰۶‌پارک شده‌ای کنار جاده امامزاده داوود روبه‌رو شدند که مشخص شد خودروی‌۲۰۶ بنزین تمام کرده است و از صبح کنار جاده در نزدیکی محل کشف جسد پارک شده‌است. مأموران در ادامه صاحب خودرو را شناسایی کردند که وی مدعی شد برادرش بهرام برای رفتن به امامزاده داوود خودرواش را امانت گرفته‌است.

پس از آن مأموران بهرام را به عنوان مظنون حادثه تحت تعقیب قرار دادند و در نهایت ساعتی بعد وی را در حوالی امامزاده داوود شناسایی و بازداشت کردند. متهم برای تحقیقات به دستور بازپرس ویژه قتل در اختیار کارآگاهان اداره‌دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.
برچسب ها: جسد سوخته
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار