تهیه طرح جامع شهر فردیس در دستور کار قرار گرفت
کد خبر: 969297
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00449p
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۹
معاون شهرسازی و معماری شهرداری فردیس خبرداد
معاون شهرسازی و معماری شهرداری فردیس گفت: تهیه طرح جامع شهری فردیس در دستور کار قرار گرفت.

حمید شهسواری  از برگزاری جلسات هم اندیشی حوزه معاونت شهرسازی با مهندسین مشاور تهیه کننده طرح جامع شهر فردیس خبر داد و اظهار کرد: این جلسات به منظور تهیه طرح جامع شهر فردیس برگزار شده است.

وی در ادامه افزود: در این جلسات نقطه نظرات کارشناسان حوزه معاونت معماری و شهرسازی در خصوص نحوه تهیه طرح جامع و دغدغه های مدیریت شهری پیرامون مسائل مختلف تاثیرگذار در طرح های جامع و موارد مرتبط با توسعه آتی شهر به مهندسین مشاور منتقل شد تا در تهیه طرح مذکور مورد توجه قرار گیرد.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری فردیس با اشاره به نوپایی شهرداری فردیس، بیان کرد: این شهرداری از طرح جامع مستقل شهری برخوردار نیست و تاکنون از طرح جامع شهری کرج استفاده می کرد اما اداره کل راه و شهرسازی در صدد است تا در اولین فرصت با همکاری اداره کل راه و شهرسازی نسبت به تهیه طرح جامع شهری فردیس اقدام کند.

وی از انعقاد قرارداد با مهندسین مشاور ذی صلاح توسط اداره کل راه و شهرسازی استان البرز در راستای تهیه طرح جامع شهری فردیس خبر داد و گفت: در صدد هستیم که این طرح را تا پایان سال جاری تهیه و به مرحله تصویب برسانیم.

شهسواری با اشاره به اینکه بدون طرح جامع شهری فردیس در طرح های مختلف موضعی و موضوعی و سایر طرح های توسعه شهری و مقایرتهای مقداری با خطا مواجه می شویم، خاطرنشان کرد: با تهیه این طرح، خطاهای انواع طرح های توسعه شهری رفع می شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار