لمینت سرامیکی بدون تراش در اصفهان
کد خبر: 968453
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043wD
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
لمینت‌ها سرامیکی پوسته‌های نازکی از سرامیک یا پرسلن هستند که برای پنهان کردن نواقص موجود در ساختار، در قسمت جلویی دندان‌ها اعمال می‌شوند و روکش‌های دندان به طور جداگانه برای هر دندان تولید می‌شوند. آن‌ها از نظر شکل شبیه به ناخن‌های مصنوعی هستند. ارائه بهترین زیبایی شناسی می‌تواند به عنوان یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌ها در نظر گرفته شود. سفیدی طبیعی و انتقال نور سرامیک باعث می‌شود لمینت‌ها کاملاً شبیه دندان‌های واقعی باشند هم چنین لمینت‌های سرامیکی از کیفیت بالایی برخوردار هستند و طول عمر بیشتری دارند.

ونیر‌های کامپوزیت

از ونیر‌های کامپوزیت می‌توان برای پنهان کردن لکه‌های دائمی، ترک ها، تراشیدن دندان‌ها استفاده کرد. بعضی اوقات برای تغییر شکل یا اندازه دندان‌های بیمار یا پر کردن فضا‌های درون دندان‌ها نیز مشخص می‌شود.

لمینت سرامیکی به دندان‌های قوی و سالم احتیاج دارند و افرادی که دارای این شرایط هستند و از نواقص زیر برخوردارند، ممکن است بخواهند لمینت سرامیکی را در نظر بگیرند:

• فاصله بین دندان‌ها
• دندان‌هایی که بدشکل یا بیش از حد بزرگ اند.
• دندان‌های شکسته با ساختار نسبتاً خوبی از دندان باقی مانده است
• دندان با پر کردن چندگانه، که زیبایی شناسی لبخند را به خطر انداخته است
• شکل، اندازه و فرم دندان رضایت بخش نیست
• مشکلات رنگی که به بلیچینگ پاسخ نمی‌دهند.
• برای بستن فضای بین دندان‌ها و منظم نمودن دندان‌ها
• افرادی که شکل دندان هایشان را دوست ندارند و می‌خواهند لبخند زیبایی داشته باشند.

دکتر محمد عاطفت بهترین متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی اصفهان دوره دندانپزشکی عمومی را در سال ۱۳۸۸ به پایان رساند و در همان سال وارد دوره تخصصی دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی دانشگاه علوم پزشکی همدان شد.

در سال ۱۳۹۱ دوره تخصصی دندانپزشکی را به اتمام رسانده و موفق به اخذ بورد تخصصی در رشته دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی گردیده است.

هم چنین ایشان از سال ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۵ عضو هئیت علمی دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان بودند و از سال ۱۳۹۶ تا هم اکنون هم عضو هئیت علمی دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان هستند.

در مطب دندانپزشکی دکتر محمد عاطفت متخصص دندانپزشک زیبایی اصفهان به افراد برای انتخاب بهترین روش‌های درمان جهت دستیابی به طراحی لبخند ایده‌آل و دندان‌های زیبا کمک می‌شود. در واقع دکتر محمد عاطفت همیشه درباره روش‌های درمان قابل استفاده به افراد اطلاعات لازم را ارائه کرده و با توضیح جزئیات هر یک از این روش‌ها، به فرد کمک می‌شود از بهترین روش‌های دندانپزشکی زیبایی برای دستیابی به اهداف مورد نظر خود استفاده نمایند. هم چنین دکتر عاطفت لمینت سرامیکی بدون تراش در اصفهان، کامپوزیت بدون تراش در اصفهان را انجام می‌دهد، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه لمینت سرامیکی دندان اصفهان، روش‌های دندانپزشکی زیبایی و رزرو نوبت با این شماره ۰۳۱۳۱۳۱۲۸۳۴ تماس حاصل فرمایید.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار