دشمن درد سیلی ما را روی صورت خود احساس می‌کند
کد خبر: 968345
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043uT
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۱
فرمانده کل ارتش:
سرویس سیاسی جوان آنلاین: همین که مقابل دشمن سینه سپر می‌کنیم و دشمن درد سیلی ما را روی صورت خود احساس می‌کند، برای ما کافی است.
به گزارش تسنیم، سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در تقدیر از تعدادی از رزمندگان ارتش که در مأموریت‌های اخیر اطلاعاتی و عملیاتی حوزه‌های پدافند هوایی، دریایی و زمینی تاثیرگذار بودند، بر شرایط مطلوب و امنیت و آرامش حاکم بر مرز‌های میهن اسلامی، در سایه مجاهدت‌های مخلصانه و بی‌ریای رزمندگان تأکید کرد.

فرمانده کل ارتش گفت: فرمانده معظم کل قوا در تدابیر ابلاغی مبنی بر ارزشمندی تلاش‌های خاموش در جهت صیانت از نظام جمهوری اسلامی، فرمودند: «هرجا باشیم چه آنجا نامی و عنوانی داشته باشد یا نداشته باشد یا کسی ما را بشناسد یا اهمیت کار ما را کسی بفهمد یا نفهمد، چون در جهت اقامه نظام جمهوری اسلامی و نظام اسلامی و حکم الهی است، ارزش والای خودش را خواهد داشت و این آن چیزی است که هر کسی را در هر جایی که هست تسلی می‌دهد»، «بعضی کار‌های سنگین را کسی هم نمی‌فهمد. هیچ جا هم به حساب نمی‌آید، پشت هیچ بلندگویی هم از آن‌ها تقدیر صورت نمی‌گیرد، اما خدای متعال واقف و ناظر هست و این خود یک موهبت بزرگ الهی است.»
سرلشکر موسوی در ادامه با تأکید بر اینکه شرایط مطلوب و امنیت و آرامش حاکم بر مرز‌های میهن اسلامی در سایه مجاهدت‌های مخلصانه و بی‌ریای رزمندگان به دست آمده است، افزود: برخی اقدامات اخیر ارتش به دلایل خاص امنیتی و ملاحظات اطلاعاتی منعکس نشد که برای حفظ مصالح نظام، این روند در برخی اقدامات مهم و محرمانه ادامه خواهد داشت.

وی ضمن قدردانی از آحاد رزمندگان ارتش که در مأموریت‌های اخیر و همچنین تأمین امنیت و صیانت از مرز‌های زمینی، هوایی و دریایی به دور از تبلیغات و در عین حال مقتدرانه تلاش می‌کنند، تصریح کرد: اگر چه رسانه‌ها در تبیین و تبلیغ خدمات بخش‌های مختلف مؤثرند، لیکن در صورتی که بسیاری از اقدامات و خدمات به هر دلیلی مطرح نشود یا امکان و میل به رسانه‌ای کردن آن‌ها وجود نداشته باشد، در صورتی که برای خدا و صادقانه باشد، خداوند به بهترین نحو جبران خواهد کرد. راز محبوبیت و مقبولیت برخی اقدامات نیز در همین خدمت صادقانه و خالصانه و به دور از تبلیغات است. همین که مقابل دشمن سینه سپر می‌کنیم و دشمن درد سیلی ما را روی صورت خود احساس می‌کند، برای ما کافی است.
فرمانده کل ارتش خطاب به تعدادی از کارکنان مؤثر در مأموریت‌های ابلاغی و موفق اخیر، افزود: شما در همین وقایع زلزله و سیل شاهد بودید ثمره کار برای خدا چه دستاورد‌هایی داشت و چگونه همان نیات پاک، ارتش را در چشم ولی امر مسلمین و مردم عزیزتر کرد.
برچسب ها: مرز‌های میهن
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار