تعاون روستایی سمنان ۱۳۳ تن برنج و شکر ویژه ماه محرم توزیع می‌کند
کد خبر: 968266
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043tC
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۱
مدیر تعاون روستایی استان سمنان:
مدیر تعاون روستایی استان سمنان گفت: ۸۳ تن برنج و ۵۰ تن شکر، به منظور تنظیم بازار ویژه ماه محرم با قیمت دولتی، بین هیات‌های عزاداری معرفی شده از سوی سازمان تبلیغات اسلامی توزیع می‌شود.

احسان عباسپور روز دوشنبه در نشست خبری در سالن اجتماعات سازمان تعاون روستایی استان سمنان، افزود: قیمت تنظیم بازار شکر ویژه ماه محرم به ازای هر یک کیلوگرم ۳۴ هزار و ۵۰۰ ریال و برنج به ازای هریک کیلوگرم ۷۳ هزار و ۸۰۰ ریال به مصرف کنندگان عرضه می شود.
وی با بیان اینکه هیچ مشکلی در تامین و توزیع برنج و شکر ویژه ماه محرم در استان سمنان وجود ندارد، گفت: تا پایان ماه محرم هریک از هیات‌های عزاداری نیاز به کالاهای یارانه‌دار داشته باشند به شرط معرفی از سوی تبلیغات اسلامی تامین می‌شود.

وی ادامه داد: کالاهای یارانه دار تصویب شده در ستاد تنظیم بازار استان سمنان از طریق شبکه تعاون روستایی در سراسر استان سمنان عرضه می‌شود.

عباسپور تصریح کرد: در یک سال گذشته ۶ هزار تن بذر گندم و جو در شبکه تعاونی روستایی استان سمنان تولید، فرآوری شد و در اختیار کشاورزان قرار گرفت و همچنین امسال نیز ۳۶ هزار تن گندم و جو و ۷۰۰ تن کلزا به صورت مباشرتی از کشاورزان استان خریداری شده است.

وی اظهار داشت: استان سمنان دارای ۲ سردخانه با ظرفیت سه هزار و ۲۰۰ تن و ۵۶ انبار با ظرفیت ۴۳ هزار تن است که ۲ سردخانه، یکی در شهرستان دامغان و دیگری در مجن وجود دارد و در سمنان نیز احداث سردخانه توسط بخش خصوصی در دست اقدام است.

مدیر تعاون روستایی استان سمنان تصریح کرد: در یک سال گذشته چهار انبار نگهداری محصولات کشاورزی با ظرفیت چهار هزار تن به بهره برداری رسیده است تا مشکل تعاونی ها در نگهداری از محصولات کشاورزی در محل‌های اصلی تولید کاهش پیدا کند.

۱۰۸ تعاونی و اتحادیه در چهار گروه تولیدی، روستایی، زنان و کشاورزی در استان سمنان فعال است و بیش از ۶۶ هزار نفر عضو تعاونی های روستایی استان هستند.

برچسب ها: توزیع ، برنج ، شکر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی