عرضه مانتو‌ی جلوباز در نمایشگاه «زنان و تولیدملی»!
کد خبر: 968148
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043rI
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹
شهرداری تهران در نمایشگاه زنان و تولید ملی اقدام به فروش مانتو‌های بدن نما و جلو باز کرده است.
سرویس جامعه جوان‌آنلاین: همین پارسال بود که شهرداری تهران نمایشگاه زنان و تولید ملی را با بنر جنجالی حذف رنگ مشکی و شعار «زنان چهره شهر را تغییر می‌دهند» برگزار کرد.

حالا یک سال از آن ماجرا گذشته و برگزاری نمایشگاه زنان و تولید ملی این بار مصادف با ایام سوگواری ماه محرم شده است، و بر خلاف نقشه‌ای که مدیریت شهری در سال گذشته برای حذف رنگ مشکی از پوشش زنان کشیده بود، امسال به خاطر همزمانی برگزاری این نمایشگاه با ایام عزاداری حضرت سیدالشهداء رنگ غالب پوشاک این نمایشگاه به خاطر افزایش تقاضا مشکی شده است.

البته نه قرار هست و نه پسندیده هست که در این نمایشگاه فقط پوشاک متناسب با ایام عزاداری عرضه شود، اما قرار هم نیست که برای فروش پوشاکی که پرده‌های عفاف و حجاب را از میان بر می‎چینند، ممنوعیت ایجاد نشود.

اگرچه بخشی از پوشاک عرضه شده در این نمایشگاه متناسب با تقاضای فرهنگ عمومی مردم و در راستای حفظ حیا و حجاب بانوان ایرانی طراحی شده است، اما بخشی دیگر از پوشاکی که در این نمایشگاه عرضه می‌شود، در راستای تحمیل فرهنگ برهنگی و به نمایش گذاشتن اندام زنان است.

زهرا بهروز آذر مدیر کل امور بانوان شهرداری تهران، با بیان اینکه ما در حال آماده سازی شهر برای ایام عزادرای محرم هستیم، گفت: فقط پوشاکی را عرصه می‌کنیم که با ضوابط اسلامی سازگار باشد و اجازه فروش هر نوعه پوشاکی را نمی‌دهیم.

او در خصوص فروش علنی مانتو‌های جلو باز و آستین کوتاه در این نمایشگاه اظهار کرد: تا آنجایی که همکاران ما مشاهده کرده اند به این گونه موارد تذکر داده شده است.

بهروز آذر تصریح کرد:، اما بخش دیگری از پوشاک زنانه هستند که مصرف خانگی دارند و در منزل استفاده می‌شوند و ما برای فروش این دسته از پوشاک ممنوعیتی نداریم.

با قدم زدن در میان غرفه‌های نمایشگاه زنان و تولید ملی به مانتو‌هایی جلو باز و نامتعارف برخورد می‌کنیم که به طور علنی در معرض فروش گذاشته شده اند واحتمالا علت عدم جمع آوری این مانتو‌ها از سطح نمایشگاه تشخیص مدیر کل امور بانوان شهرداری تهران مبنی بر مصرف خانگی آن‌ها بوده است.

عرضه مانتو‌های جلوباز در نمایشگاه «زنان و تولید ملی»!
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار