آغاز عملیات اجرایی پیاده راه تندرستی، پیست دوچرخه سواری
کد خبر: 967938
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043nu
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۷
سرپرست شهرداری فردیس خبرداد
سرپرست شهرداری فردیس گفت: برنامه ریزی برای آغاز عملیات اجرایی پیاده راه تندرستی، پیست دوچرخه سواری و فاز دوم پارک بهشت آغاز شده است.

مسعود نجفی در حاشیه بازدید از پروژهای عمرانی مدیریت شهری فردیس ، با اشاره به پروژه پیاده راه و پیست دوچرخه سواری پارک بهشت فردیس، اظهار کرد: تکمیل هرچه سریعتر این مجموعه، با توجه به اینکه از قرارگاه های فرهنگی و اجتماعی شهر به شمار می رود، از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه مدیریت شهری فردیس در نظر دارد برخی از برنامه ها و تجمع های فرهنگی شهر را در مجموعه پارک بهشت برگزار کند، اضافه کرد: عملیات عمرانی فاز اول این پروژه انجام شده است و در صدد هستیم که پروژه پیاده راه، پیست دوچرخه سواری و فاز دوم پارک بهشت را برای بهره برداری در مهر ماه آماده کنیم.

سرپرست شهرداری فردیس ادامه داد: پاکسازی خاک و نخاله های این منطقه در دستور کار قرار گرفته و به زودی پایان می یابد.

وی با بیان اینکه پیاده راه و پیست دوچرخه سواری پارک بهشت به ترتیب ۲ و ۵ کیلومتر است، افزود: همکارانم در شهرداری فردیس با تمام توان در راستای تکمیل عملیات عمرانی و خدمات شهری این پروژه می کوشند.

سرپرست شهرداری فردیس با اشاره به اینکه پس از عملیات عمرانی پیاده راه، پیست دوچرخه سواری و فاز دوم پارک بهشت، اقدامات خدمات شهری آن از جمله توسعه فضای سبز، نصب لوازم تندرستی غیره آن انجام می شود، گفت: سلامت و تندرستی شهروندان، یکی از مهمترین موارد مورد توجه مدیریت شهری فردیس است که در این راستا توسعه جاده های تندرستی در مناطق مختلف شهر که دسترسی اهالی شهر به آنها آسان است، در دستور کار مدیریت شهری فردیس قرار دارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار