پاسدار پاسداران انقلاب کیست؟!
کد خبر: 967751
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043kt
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۰
حسین قدیانی
تیمی را فرض کنید که در دفاع، عالی است، اما در حمله ضعیف! آیا مضحک نیست مهاجمان گل‌نزن این تیم که مرتب، فرصت‌ها را هدر می‌دهند و هیچ اعتباری به وعده‌های‌شان نیست، این‌گونه وانمود کنند؛ «اگر گلر ما آن پنالتی را نمی‌گرفت و اگر دفاع ما آن تکل را نمی‌بست، ما می‌توانستیم راحت، آن جلو گل بزنیم؟!» اینجا آیا مربی نمی‌گوید؛ «ناقص‌العقل‌های زنجیره‌ای! اگر عملکرد خوب خط دفاعی ما نبود که با وجود شما مهاجمان گل‌نزن، رسماً بدبخت شده بودیم؟!»

در عالم سیاست هم با جماعتی طرفیم که علت نقاط ضعف دولت را در نقاط قوت حکومت می‌جوید! این پدیده سراسر مغلطه را، هم در مناظرات دیدیم؛ هم بعدش تا الان! اخیراً یکی از باقی‌های سیاست نوشته: «وقتی موشک‌پرانی می‌کنند، می‌خواهید برجام به فرجام خوشی برسد؟!» طرفه حکایت اینجاست؛ وقتی تشکر مردم از فرزندان دلیر خود در سپاه را می‌بینند که چگونه با سامانه‌های ساخت ایران، موشک به قلب متجاوزان می‌زنند، عناصری از همین طیف، ناگهان مدعی موشک هم می‌شوند؛ «پدر معنوی ما (هاشمی) بود که پدر موشکی بود و اول‌بار اذن این فتوحات را داد»! یا ادعای دروغ‌شان مبنی بر آنکه ظریف و سلیمانی را با هم می‌خواهند!

اینگونه قاسم را می‌خواهید که حتی مقصر گل‌نزنی‌های خود را هم سپاه و دستاوردهایش می‌دانید؟! واقعاً به موشک‌های طهرانی‌مقدم چه ربطی دارد که امریکا در برجام، بدعهدی کرد؟! و به فتوحات پاسداران انقلاب چه دخلی دارد که خود شما هم با روش درستی مذاکره نکردید؟! گلی که ظریف نزده، واقعاً چه مربوط است به تکل درست مدافعان دروازه وطن عزیزمان، جلوی پای کشتی‌های ملکه؟! یعنی اگر سپاه، خلیج فارس را ول کند به امان شیاطین، مشکل گل‌زنی دیپلمات‌ها حل می‌شود؟! و به پاره‌پوره‌های کاغذ برجام، چسب می‌خورد؟! جماعت، ببین چقدر است که برای کوبیدن سپاه و محصولاتش که برآمده از خون شهداست، چی را به چی ربط می‌دهند! خوب است آیا یکی هم از این‌ور بگوید؛ «اگر درست مذاکره می‌کردند، نه‌تن‌ها از فشار تحریم‌ها روی سپاه کم می‌شد، که حتی از تعداد شهدای پاسدار در مصاف با تکفیری‌ها هم کمتر می‌شد؟!» جالب آنکه کسی از این‌ور همچین ادعایی نمی‌کند که خیلی هم بی‌راه نیست، اما بنازم وقاحت ناکثین را! نقدی کنم خود سپاه را! آیا معاونت حقوقی ندارید که شکایت کنید از این وقیحان؟! و گیرم سپاه، منش مالک اشتر دارد؛ مدعی‌العموم کجاست؟! و شورای عالی امنیت ملی کجاست که به گواهی این همه دادگاه، قلم ما را مرتب می‌بیند، اما این کج‌قلمان بی‌وجدان را نه؟!
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار