گیرکردن گلوله قاتل سریالی را گرفتار کرد
کد خبر: 967742
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043kk
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۹
مجرم سابقه‌داری که به اتهام سه فقره قتل در شهرستان خورموج استان بوشهر بازداشت شده‌است به جرائم خود اعتراف کرد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: عصر روز سوم تیرماه امسال بود که مأموران پلیس بوشهر از کشف جسد مردی جوان حوالی شهرستان دیر در استان بوشهر با خبر و در محل حاضر شدند. در بررسی‌های اولیه مشخص شد که مرد جوان با اصابت گلوله از پشت سر هدف قرار گرفته و جان باخته است. همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی مشخص شد مقتول راننده مسافربر است که روز حادثه مثل همیشه برای کار، خانه را ترک کرده و دیگر بازنگشته بود. از آنجا که احتمال می‌رفت مقتول در جریان سرقت خودروی خود به قتل رسیده‌باشد، تحقیقات در این باره به جریان افتاد. در حالی که بررسی‌ها در جریان بود ۳۱‌تیرماه به مأموران پلیس شهرستان خورموج خبر رسید که جسد مردی حوالی شهر کشف شده‌است. بررسی‌های پلیس بعد از حضور در محل نشان داد که این مرد از پشت سر هدف شلیک گلوله قرار گرفته و جان باخته‌است. تحقیقات بیشتر نشان داد که مقتول مردی مسافربر بود که در جریان حادثه‌ای مرموز به قتل رسیده و خودروی پراید او هم سرقت شده‌بود. از آنجا که بین این حادثه و حادثه اول شباهت زیادی وجود داشت کارآگاهان اطمینان پیدا کردند که هر دو حادثه از سوی یک نفر رقم خورده است، بنابراین تحقیقات در این زمینه ادامه پیدا کرد.

پنج روز پس از وقوع دومین حادثه سرنخ پرونده به دست پلیس افتاد. آن روز مردی به مأموران پلیس شهرستان خورموج خبر داد، یکی از دوستانش، برادر ۱۳‌ساله او را به قتل رسانده‌است. او گفت: دوست ۳۶‌ساله ام از مدتی قبل از من طلب داشت و مدام پولش را مطالبه می‌کرد. ساعتی قبل به خانه‌ام آمد و خواست که پولش را بدهم. از آن‌جا که پولی نداشتم از او فرصت خواستم، اما او به برادرم حمله کرد و او را خفه کرد. بعد تهدید کرد اگر پولش را ندهم من را به قتل خواهد رساند. دوستم سپس اسلحه کشید و خواست شلیک کند که گلوله‌اش گیر کرد و من فرصت فرار پیدا کردم.

با اطلاعاتی که مرد جوان در اختیار پلیس گذاشت مخفیگاه متهم ۳۶‌ساله در شهرستان کاکی شناسایی و بازداشت شد. او در بازجویی‌ها به قتل پسر ۱۳‌ساله اعتراف کرد و گفت که حادثه را در جریان طلب مالی‌اش رقم زده‌است. متهم در جریان تحقیقات فنی به قتل دو راننده مسافربر هم اعتراف کرد. متهم گفت قتل دومین راننده مسافربر را با همدستی یکی از دوستانش رقم زده‌است که همدست او هم بازداشت شد. متهم گفت: در اولین حادثه یک خودروی مسافربر را کرایه کردم. خودم در صندلی عقب سوار شدم و حوالی شهر، راننده را با شلیک گلوله به قتل رساندم و ماشین او را به مبلغ ۱۰‌میلیون تومان فروختم. مدتی بعد هم با همدستی یک از دوستانم خودروی پرایدی را در سه‌راهی دلوار به مقصد شهرستان دیر کرایه کردیم و حوالی شهرستان خورموج راننده را به قتل رسانده و جسدش را داخل چاه آب انداختیم و خودروی او را سرقت کرده و فرار کردیم.

متهم در خصوص سومین قتل هم گفت: پنجم شهریور بود که برای وصول طلب به خانه دوستم رفتم، اما گفت که پولی ندارد که پرداخت کند. من هم برادر ۱۳‌ساله‌اش را که آنجا بود به قتل رساندم. سپس قصد قتل او را داشتم که گلوله گیر کرد و او موفق به فرار شد.

سردار خلیل واعظی، فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: متهم اصلی پرونده هم از مجرمان سابقه‌دار و معتاد به مصرف مواد‌مخدر است که به سه فقره قتل اعتراف کرده‌است. در جریان این پرونده دو نفر دیگر بازداشت شدند و تحقیقات از آن‌ها جریان دارد. بازرسی از مخفیگاه متهمان یک خودروی سرقتی و دو قبضه اسلحه کشف شده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار