اجرای طرح نظرسنجی از کارکنان شرکت گاز استان اصفهان
کد خبر: 967588
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043iG
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳
سخنگوی شرکت گاز استان اصفهان
رییس روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، از اجرای طرح سنجش میزان رضایتمندی کارکنان در این شرکت خبر داد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان به نقل از روابط عمومی، سید حسن موسوی، با اشاره به اینکه یکی از اهداف شرکت گاز استان اصفهان، افزایش انگیزه، شادابی و جلب رضایتمندی کارکنان است، اظهار کرد: کارکنان به عنوان سرمایه اصلی سازمان نقش اصلی در توسعه خدمات، رضایتمندی مشترکین و تعالی سازمانی دارند و این شرکت در کنار توسعه کمی خدمات، برای کارکنان نیز اقدامات ارزشمندی برنامه ریزی و اجرایی می کند.

وی، هدف از انجام طرح نظرسنجی را بررسی نیازها و اولویت های کاری و انگیزشی کارکنان، اطلاع یافتن از نقاط قوت و قابل بهبود سازمان، هرچه بهتر شدن تصمیم گیری مدیران و رهبران و...، با استفاده از یک مکانیزم علمی و منطقی دانست.

موسوی، ادامه داد: در این نظرسنجی که بصورت الکترونیکی، در یک زمانبندی مشخص و طی یک ماه با نظارت مستقیم واحد روابط عمومی انجام گرفت،287 نفر از کارکنان رسمی و 594 نفر از کارکنان غیر رسمی در آن شرکت کردند.

رییس روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، با اشاره به مزیت های نظرسنجی الکترونیکی اعم از؛ سرعت، دقت، حذف کاغذ و خطاهای احتمالی و... گفت: نظرسنجی از کارکنان، ابزاری برای بررسی میزان تعهد آنان است، از طریق ارزیابی نظرات، رفتارها و دیدگاه های کارکنان، میزان اعتماد بین کارکنان و مدیران را می توان تحلیل کرد و متوجه شد افراد چه میزان به کاری که در شرکت انجام می دهند افتخار می کنند و از این روش می توان میزان پیوند عاطفی بین همکاران را نیز سنجید.

سیدحسن موسوی، تصریح کرد: طرح نظر سنجی از کارکنان در شرکت گاز استان اصفهان از سال 87انجام گرفته و یکی از ابزارهای مهم تصمیم گیری مدیران در این شرکت است

وی، با اشاره به اینکه فرآیند نظر سنجی از کارکنان کاملاً به روش الکترونیکی انجام شد افزود: مزیت نظر سنجی الکترونیکی نسبت به دوره های مشابه، اخذ نظرات و دیدگاه کارکنان بصورت مکانیزه و با استفاده از نرم افزار و همچنین تحلیل نظرات و گزارشگیری بصورت آنلاین است.

گفتنی است، نظر سنجی از مشترکین خانگی، تجاری و صنعتی در قالب نظرسنجی از مشترکین و همچنین نظرسنجی از پیمانکاران نیز در حال انجام است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار