جلیلی: ضعف یگان‌های اقتصادی، دشمن را به جنگ اقتصادی متقاعد کرد
کد خبر: 967576
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043i4
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۶:۲۰
تحمیل جنگ اقتصادی به ملت ایران، یعنی برآورد دشمن از یگان‌های اقتصادی ما آن‌ها را متقاعد کرده تا از این طریق به اهداف خود برسند.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: به گزارش فارس، سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در نشست دانشجویان شرکت کننده در طرح‌های دانشجویی «طرح شهید دیالمه»، «طرح رسانه‌ای نبأ» و «طرح ۱۴۳۵» با تشبیه جنگ اقتصادی امروز به دوران دفاع مقدس، تشکیل جبهه اقتصادی را لازمه بی اثرسازی تحریم‌ها دانست و ابراز داشت: تحمیل جنگ اقتصادی به ملت ایران بدین معناست که برآورد دشمن از یگان‌های اقتصادی ما آن‌ها را متقاعد کرده تا از این طریق به اهداف خود برسند، کما اینکه ضعف در نیروی نظامی پس از وقوع انقلاب اسلامی، صدام و پشتیبانان او را به این نتیجه رساند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام عنوان کرد: برای مبارزه با این جنگ تحمیلی در حوزه اقتصاد همه ما از جمله دانشگاه و تشکل‌های دانشجویی باید در جبهه‌های جنگ اقتصادی حضور پیدا کنیم و نسبت خود و نقش موثر و حداکثری خود را تعریف و ایفا کنیم. وی افزود: اردوی تشکیلاتی برای آمادگی پیش از عملیات است؛ منطق، نقشه، مختصات و نقش‌های عملیاتی در این اردو‌ها باید تعیین گردد و خرمشهر‌های پیش رو برای آزادسازی مشخص شوند تا دشمن همانند دفاع مقدس از تهدید و حمله ناامید گردد.

جلیلی، آزادسازی افکار عمومی از تحلیل‌های سراپا غلطی را که دشمنان القا می‌کنند یکی دیگر از خرمشهر‌های پیش‌رو خواند و تصریح کرد: دشمن روی نقاط ضعف و قوت ما متمرکز است و سعی در تضعیف نقاط قوت ما و ضربه از سوی نقاط ضعف ما دارد. اینکه کشور‌هایی نظیر فرانسه و امریکا در پی شکل دادن مذاکرات جدید بر سر موضوعاتی نظیر موشکی و منطقه هستند به همین خاطر است تا نقاط قوت ملت ایران را هدف قرار دهند. وی با اشاره به فرمان آتش به اختیار رهبرانقلاب خاطر نشان کرد: نباید معطل کسی ماند؛ جلیلی و دیگران فرقی ندارند. گفتمانی که ما تحت عنوان «دولت سایه» آن را پیگیری می‌کنیم و مدعی هستیم که سایه به سایه باید مسائل کشور را دنبال کرد و به تناسب موضوع به تأیید، تصحیح یا تکمیل آن‌ها پرداخت در هر دانشکده و دانشگاهی نیز قابل پیگیری توسط تشکل‌های دانشجویی است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار