جداسازی کامل خطوط تغذیه گاز استان البرز از قزوین
کد خبر: 967482
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043gY
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳
رئیس اداره گاز نظرآباد خبر داد
رئیس اداره گاز نظرآباد با اعلام اینکه سال گذشته کلنگ 4 روستای باقی مانده این شهرستان زده شده است، از شهرستان سبز شدن نظرآباد خبر داد و گفت: نظرآباد به زودی شهرستان سبز می شود.

غلامعلی طهماسبی، با اشاره به اقدامات انجام شده در اداره گاز نظرآباد گفت: سال گذشته اداره گاز نظرآباد اقدامات خوبی در جهت رشد و توسعه گازرسانی در این استان انجام داده است.

وی با بیان اینکه اجرای جداسازی خطوط تغذیه قزوین- البرز یکی از مهمترین این اقدامات است گفت: این جداسازی به طول 8 کیلومتر سال گذشته شروع شد و امسال به بهره برداری رسید.

طهماسبی خاطر نشان کرد: همچنین گازرسانی به 9 کیلومتر حفره خالی در این شهرستان از دیگر اقدامات انجام شده سال گذشته است.

رئیس اداره گاز نظرآباد با تاکید بر اینکه سال گذشته 4 روستا باقی مانده این شهرستان نیز کلنگ زنی شده است، گفت: اگر سازمان های ذیربط با ما همکاری کنند و مجوزهای لازم را بدهند، تا پایان سال نه تنها 4 روستای باقی مانده، بلکه مصرف کنندگان عمده جنوب این شهرستان نیز از نعمت گاز طبیعی بهره مند می شوند.

وی انشعاب نصب شده سال گذشته را چیزی حدود  500 انشعاب عنوان کرد و گفت: همچنین حدود 1500 مشترک جدید داشتیم که 6 مشترک، مصرف کننده عمده بودند.

طهماسبی همچنین از افزایش ظرفیت ایستگاه تقلیل فشار نظرآباد از 10000 به 20000 خبر داد و گفت: از آنجایی که این ایستگاه از سال 1365 به مشترکین خدمات ارائه کرده است، ظرفیت آن اشباع شده بود که با افزایش ظرفیت دو برابری آن، این مشکل نیز مرتفع شد.

رئیس اداره گاز نظرآباد رفع تنگناها را عامل دیگری در جهت رینگ شدن شهری دانست و گفت: رفع تنگناها نه تنها موجب شد ظرفیت ایستگاه تقلیل فشار نظرآباد بالا رود، بلکه رینگ شهری به طول 4 کیلومتر نیز اجرا شد.

به گفته طهماسبی، آماده سازی و تجهیز آموزشگاه شهید خدایی را همکاران اداره گاز نظرآباد انجام دادن که خود برندی برای گاز استان البرز است.

رئیس اداره گاز نظرآباد خاطر نشان کرد:شبیه سازی ایستگاه ها تقلیل فشار با هوا از جمله اقدامات مهم و قابل تقدیر همکاران نظرآباد درجهت آماده سازی آموزشگاه شهید خدایی است.

وی تصریح کرد: در شبکه توزیع  نیز اقدامات خوبی همچون جمع آوری شیرهای انشعابات ، تبدیل شیرهای فلنجی به جوشی دفنی ، ارتقاء سیستم حفاظت از زنگ، انجام شده است.

رئیس اداره گاز نظرآباد خاطر نشان کرد: در صرفه جویی مصرف سوخت گرمکن ها با استفاده از جریان گرفتن از خروجی ایستگاههای CGS  موجب شده است تا میزان مصرف گاز در گرمکن های گازی به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

طهماسبی، سال 98 را سال پرکاری دانست و گفت: بازنگری کل شبکه GIS نظرآباد، خوشه‌بندی بیش از 300 تولیدی از جمله شهرک گلخانه ای چوپان آباد،جداسازی کامل خطوط تغذیه گاز البرز از قزوین، عملیاتی شدن رفع تنگناها، برداشتن مختصات زمینی(GPS)، نشانه‌گذاری تأسیسات و گازدار شدن 4 روستای باقی‌مانده این شهرستان ازجمله اقدامات سال 98 است که در حال انجام است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار