حرکت بر محور قانون خط مشی شورای اسلامی در یک سال پیش رو خواهد بود
کد خبر: 966976
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043YO
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۱
رییس شورای اسلامی :
رییس شورای اسلامی گفت: قانون مداری اعضای شورای اسلامی مهمترین عامل افزایش کارکرد پارلمان شهری است و با حرکت در مدار قانون می توان به مطالبات بر حق مردم پاسخ داد.

قهرمانپوران وجود اختلاف سلیقه را در بین اعضای شورا طبیعی دانست و گفت: به دلیل وجود دیدگاههای مختلف به یقین اختلاف سلیقه نیز در شورا وجود داشته و خواهد داشت اما آنچه که آفت شورا شناخته می شود نداشتن آگاهی و علم لازم در برخی موضوعات و همچنین پافشاری بر رای مغرضانه و به دور از انصاف است. 
معاون فرماندار ویژه شهرستان کرج هم در این جلسه با اشاره به شرایط منطقه ای گفت: جنگ و ناامنی از  ویژگی های غیر قابل انکار در کشور های منطقه است و غربیها می خواهند  به هر شکل ممکن مسلمان را زیر فشارهای مختلف سیاسی، نظامی و اقتصادی قرار دهند تا بتوانند بر منابع انسانی و طبیعی منطقه مسلط شوند. 
شریف کاظمی افزود: در چنین شرایطی ایران به عنوان یک کشور امن و با قدرت در منطقه شناخته می شود تا جایی که امروز پهپادهای پیشرفته آمریکایی توان جولان در خلیج فارس را ندارند. 
وی در ادامه با بیان اینکه شرایط در کشور برای خدمتگزاری آماده است و کشور بیش از هر زمان دیگری به تلاش و دلسوزی نیاز دارد گفت: قدر این روزها و شرایط موجود را باید بدانید و پیگیر انجام مطالبات و خواسته های به حق مردم کمالشهر باشید.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار