فعالیت ۵ هزار کارمند پنتاگون در سایت‌های پورن کودکان!
کد خبر: 962828
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042TU
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۷
سایت هیل، وابسته به کنگره امریکا در گزارشی از فعالیت ۵ هزار کارمند وزارت دفاع امریکا در سایت‌های پورن کودکان که تصاویر سوء‌استفاده جنسی از کودکان را به اشتراک می‌گذارند، پرده برداشت.
سرویس جامعه جوان آنلاین: در گزارشی که این سایت منتشر کرده از فعالیت ۵هزار کارمند وزارت دفاع امریکا (۲۰ درصد از کل کارمندان پنتاگون) در سایت‌های پورن کودکان که تصاویر سوء‌استفاده جنسی از کودکان را به اشتراک می‌گذارند، پرده برداشت. به نوشته این سایت امریکایی، طبق تحقیقات گروه END که توسط بخش اجرایی مهاجرت و قانون امریکا، زیرمجموعه وزارت امنیت میهن ایالات متحده امریکا انجام شده، تعداد ۵ هزار نفر از کارمندان وزارت دفاع در پنتاگون، عضو سایت‌های سوء‌استفاده جنسی از کودکان هستند.
گفتنی است، طبق تحقیقات مرکز آموزش عدالت کیفری در سال ۲۰۱۸، شبکه‌های وزارت دفاع امریکا در رده نوزدهم از بین ۳ هزار شبکه کامپیوتری بود که بیشترین میزان اشتراک‌گذاری را از تصاویر سوء‌استفاده جنسی داشته‌اند.
این موضوع باعث شد تا عده زیادی به این خبر واکنش نشان دهند؛ از جمله ابیگیل اسپنگر، نماینده ایالت ورجینیا که در بیانیه‌ای گفت: این تصور که شبکه‌های کامپیوتری پنتاگون برای دیدن، به‌وجود آوردن و پخش اینچنین تصاویر زننده استفاده شده، بسیار مایه آبروریزی است. کاربران فضای مجازی نیز در امریکا به رسوایی اخلاقی بیش از ۵ هزار نفر از کارمندان وزارت دفاع امریکا واکنش نشان دادند. از جمله ریچارد هندریکس، شهروند امریکایی که در توئیتر خود نوشته است: دولت ما پر شده از افراد منحرف که به رابطه جنسی بچه‌ها علاقه دارند، این یک واقعیت است و نمی‌توان آن را رد کرد. از خودتان بپرسید چطور اجازه دادیم همچین اتفاقی بیفتد؟
کاربر دیگری در این‌باره نوشته است: ببخشید می‌توانید بگویید که چطور به‌جای اینکه این آدم‌ها رو دستگیر کنید فقط به یک لایحه برای غیرقانونی‌سازی تجاوز جنسی کودکان بسنده می‌کنید؟
کاربر دیگری با تعجب نوشته است: همین پنتاگون خودمان از بین ۳ هزار شبکه انتشار تصاویر جنسی شده رده ۱۹؟
این در حالی است که طبق جدید‌ترین نظرسنجی وزارت دفاع امریکا از ۱۴ هزار و ۹۰۰ مورد گزارش آزار جنسی در سال ۲۰۱۶، این گزارش‌ها به ۲۰ هزار و ۵۰۰ مورد در سال ۲۰۱۸ افزایش یافته است. همچنین ۵۰ درصد بیشتر زنان در ارتش امریکا آزار و اذیت جنسی را تجربه کرده‎اند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار