بعد از حادثه به سر خاک پدر و پدربزرگم رفتم که خودم را بکشم
کد خبر: 956946
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0040wc
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۹
نجفی:
محمدعلی نجفی که در پی اعتراف به قتل همسر دوم خود برای انجام بازپرسی به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شده است، گفت: این اواخر گفتم من حاضرم هر چه دارم بدهم تا مهریه‌ات را پرداخت کنم، اما می‌گفت: می‌خواهم کاری کنم که از زندگی بیزار شوی.
سرویس جامعه جوان آنلاین:‌ محمدعلی نجفی شهردار پیشین تهران که در پی اعتراف به قتل همسر دوم خود برای انجام بازپرسی به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شده است گفت: مهریه همسرم ١٣٦٢ سکه بود و هر چقدر اصرار می‌کردم که از یکدیگر جدا شویم، قبول نمی‌کرد.

وی افزود: یک نهاد تماس‌های مرا شنود می‌کرد و در اختیار همسرم قرار می‌داده است که در این خصوص شکایت کردم، اما این موضوع انگیزه قتل نبوده است.

شهردار پیشین تهران گفت: بعد از این حادثه به سر خاک پدر و پدربزرگم رفتم که خود را بکشم؛ اما زمانی که با خود فکر کردم به این نتیجه رسیدم که قانون راه بهتری است و تصمیم گرفتم که خود را معرفی کنم.

متهم گفت: از وقتی که به عقد من درآمد از اردیبهشت پارسال تا دیروز مسائل ناموسی نبود، اما تهدید ناموسی زیاد می‌کرد و یکی از اصلی‌ترین مسائل دعوای ما همین موضوع بوده است. هر وقت صحبت از طلاق می‌کردیم شروع به شکستن وسایل خانه می‌کرد و با کارد حمله می‌کرد.

نجفی افزود: این اواخر گفتم من حاضرم هر چه دارم بدهم تا مهریه‌ات را پرداخت کنم، اما می‌گفت: می‌خواهم کاری کنم که از زندگی بیزار شوی.

شهردار پیشین تهران گفت: من به قصد کشتن نرفتم و می‌خواستم بترسانمش.
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۳
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
0
0
خوب مطلقه بوده این همه مهر کرده مگه چی داشته که زنای دیگه نداشتن به خاطر پول ازدواج کرد پول هم بهش وفا نکرد
قاسم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۰۸
0
0
عجب
پری چهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
0
1
از کی مرد برا طلاق اصرار میکنه؟!
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار