بودجه ۷۲ میلیاردی کمیته ملی المپیک
کد خبر: 956345
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0040mv
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲
بودجه کمیته ملی المپیک برای سال ۹۸ حدود ۷۲ میلیارد تومان اعلام شد.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: کیکاوس سعیدی درباره میزان بودجه کمیته ملی المپیک بیان کرد: بودجه مصوب سال ۹۸، ۷۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بود، اما حدود ۷۲ میلیارد تومان ابلاغ شد. بعد از اولین دریافتی، با دستور آقای صالحی امیری قرار شد فعلاً به صورت علی الحساب، ۵۰ درصد بودجه سال ۹۷ فدراسیون‌ها، به ۴۷ فدراسیون واریزی داشته باشیم؛ بنابراین واریزی ما از ۵۰ میلیون تومان تا یک میلیارد تومان است. برای مثال کشتی بالاترین واریزی را خواهد داشت که یک میلیارد تومان است. ما تعهد شش ماه اول سال را به صورت یکجا و البته به صورت علی الحساب پرداخت می‌کنیم.

او ادامه داد: در هیات اجرایی هم سقف و کف بودجه‌ها فدراسیون‌ها مشخص می‌شود و بعد از اینکه گزارش برنامه‌های عملیاتی فدراسیون‌ها در ستاد عالی بازی‌ها تصویب شد به دو شکل پرداختی خواهیم داشت، بخش عمومی که به همه فدراسیون‌ها بودجه پرداخت می‌شود و بخش دیگر برای فدراسیون‌های المپیکی است که آن هم بر اساس برنامه عملیاتی و تصویب ستاد عالی بازی‌ها خواهد بود.

سعیدی همچنین گفت: با توجه به اینکه فدراسیون‌ها با فشار مالی مواجه هستند و حجم اعزام‌ها زیاد است امیدواریم این بتواند بخشی از مشکلات را مرتفع کند. نگاه هیات اجرایی به ویژه آقای صالحی امیری به فدراسیون‌ها کاملاً حمایتی است به ویژه فدراسیون‌هایی که امید به کسب مدال دارند. جهت شفاف سازی مالی هم ارقام بعد از واریز در سایت رسمی کمیته ملی المپیک منتشر می‌شود.
برچسب ها: بودجه
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار