تنبیه بدنی دانش آموزان یک مدرسه در کوهرنگ تایید شد
کد خبر: 943848
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003xXM
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴
در چهارمحال و بختیاری
سرپرست آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری با تایید تنبیه بدنی دانش آموزان یکی از مدارس کوهرنگ گفت: با مسببان این حادثه به صورت قانونی برخورد می‌شود.

بیات سلطانی افزود: بر اساس گزارش مدیر آموزش و پرورش شهرستان کوهرنگ تنبیه بدنی دانش آموزان صحت دارد و با توجه به اهمبت موضوع ، دستور رسیدگی به تخلف مدیر صادر شده است.
به گفته وی، پرونده مدیر آموزشگاه به همراه مستندات جهت بررسی به هیات رسیدگی به تخلفات اداری ارسال و برابر مقررات برخورد می شود.
براساس فیلم منتشره در فضای مجازی، مدیر یکی از مدارس متوسطه پسران شهرستان کوهرنگ، دانش آموزان مدرسه اش را تنبیه بدنی کرده است.
این فیلم توسط یکی از دانش آموزان مدرسه شبانه روزی پسرانه در شهر چلگرد منتشر شده است که تعدادی از دانش اموزان با 10 دقیقه تاخیر در مدرسه حاضر و مورد تنبیه بدنی مدیر قرار می گیرند.
برخی از افراد در فضای مجازی اعلام کرده اند که دانش آموزان این مدرسه آخر هفته به منزل رفته بودند و به دلیل سرما و نبود وسیله برای بازگشت به مدرسه با تاخیر به دبیرستان رفته اند.
این گزارش می افزاید؛ مدیر مدرسه 85 دانش آموز این مدرسه را ابتدا به مدت یک ساعت داخل برف و سرمای زمستان نگه داشته سپس با شیلنگ شروع به زدن روی دستان دانش آموزان کرده است.
شهرستان کوهرنگ در 90 کیلومتری شهرکرد قرار دارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین