آتش افروزي مرگبار براي مطالبه حقوق
کد خبر: 901001
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mOH
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
صاحب كارگاه كفاشي وقتي با كارگرش بر سر حقوق عقب‌مانده‌اش درگير شد فكر نمي‌كرد كه او دست به حادثه‌اي آتشين بزند.

صاحب كارگاه كفاشي وقتي با كارگرش بر سر حقوق عقب‌مانده‌اش درگير شد فكر نمي‌كرد كه او دست به حادثه‌اي آتشين بزند. در جريان اين حادثه كارگر آتش‌افروز به شدت دچار سوختگي شد و پسرخاله‌اش كه براي ميانجيگري به مشاجره وارد درگيري شده بود جانش را از دست داد.
به گزارش خبرنگار ما، 28 اسفند‌سال گذشته آتش‌نشانان و مأموران كلانتري 109 بهارستان از حادثه آتش‌سوزي در يك كارگاه توليد كفش حوالي ميدان بهارستان باخبر شده و در محل حاضر شدند. آتش‌نشانان همزمان با اطفاي حريق، چند نفر از كارگران كفاشي را كه دچار جراحت شده بودند به بيمارستان منتقل كردند. همزمان خبر رسيد كه يكي از كارگران كه مردي 23‌ساله‌بود به علت شدت جراحت ناشي از سوختگي، جانش را از دست داده است. همچنين مشخص شد كه حادثه آتش‌سوزي عمدي است بنابراين پرونده با موضوع آتش‌سوزي عمدي منجر به جنايت تشكيل شد و تيمي از كارآگاهان اداره دهم پليس‌آگاهي مأمور رسيدگي به پرونده شدند.
از آنجا كه كارگر آتش افروز به علت شدت جراحت تحت مراقبت‌هاي ويژه پزشكي قرار داشت و امكان تحقيق از وي ممكن نبود كارآگاهان پس از بهبود نسبي راهي بيمارستان شده و از او بازجويي كردند. او گفت: مردي كه در جريان حادثه آتش‌سوزي جانش را از دست داد پسرخاله‌ام بود و براي ميانجيگري وارد شده بود كه حادثه اتفاق افتاد. او توضيح داد: من كارگر كفاشي بودم و براي خريد شب عيد به پول نياز داشتم. چند روزي بود كه به صاحب كارگاه اصرار مي‌كردم حقوقم را بدهد تا بتوانم خريد كنم، اما او توجه نمي‌كرد تا اينكه روز حادثه دوباره سر همان موضوع با او مشاجره كردم. آن روز ابتدا از او خواهش كردم حقوقم را بدهد تا بتوانم براي خريد اقدام كنم، اما توجه نكرد براي همين عصباني شدم. براي يك لحظه چشمم به گالن بنزين كه گوشه كارگاه بود افتاد و تصميم خطرناكي گرفتم. مقداري بنزين روي خودم ريختم و تهديد به خودسوزي كردم تا شايد طلبم را بدهد. همان لحظه صاحب توليدي، پسرخاله‌ام و چند نفر ديگر تلاش كردند تا گالن بنزين را از من دور كنند كه هنگام درگيري مقداري بنزين به روي آنها ريخت. بعد از آن درگيري به طرف اجاق گاز كشيده شد، آنجا بود كه ابتدا لباس‌هايم و سپس كارگاه آتش گرفت و حادثه اتفاق افتاد.
سرهنگ كارآگاه حميد مكرم، معاون مبارزه با جرائم جنايي پليس آگاهي تهران بزرگ گفت: در اين حادثه سه‌مصدوم كه به صورت سطحي دچار سوختگي شده بودند از بيمارستان مرخص شدند، اما عامل اصلي حادثه همچنان در بيمارستان تحت درمان قرار دارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار