مردم در تقسیم امکانات نیز سهیم باشند
کد خبر: 889897
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003jVB
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۹
امام جمعه موقت منطقه راوند:
امام جمعه موقت منطقه راوند با اشاره به حقوق شهروندی گفت: زندگی ما بر پایه و اساس حقوق است و اگر حقوق رعایت نشود انسانیت معنی پیدا نمی‌کند اما این حقوق دو طرفه است.
حجت الاسلام نیکوکلام ضمن اشاره به اینکه نبی مکرم اسلام (ص) حقوق مردم را به نحو احسن ادا فرمودند اظهار داشت: انجام وظیفه باید به هنگام باشد و نقد و انتقاد حق مسلم مردم است.

وی با توجه به حوادث اخیر در جریان فتنه اظهار داشت: دشمنان به این نتیجه رسیده‌اند آن کسی که در زمان طوفان این کشتی را هدایت کرده‌ است ولی فقیه است. 
نیکوکلام با اشاره به مطالبات به حق مردم و تجمعات صنفی معترض به وضع معیشتی افزود: پروژه کشته‌سازی یک نفوذ آمریکایی است. 
وی با انتقاد از عدم اجرای دموکراسی در کشورهایی که علیه ایران دست به قلم شدند و اکنون فضای رسانه‌ای را علیه ایران مسموم کردند گفت: مسئولان در باب مقوله حقوق شهروندی مخالف فیلتر کردن بودند و اکنون دیدند که نیاز به جلوگیری از این فضای غبارآلودی است که ساخت بمب و اغتشاش را القا می‌کنند.
امام جمعه موقت راوند با اشاره به حضور گسترده و خودجوش مردم در حمایت از نظام و رهبری افزود: مردم در قبال خون شهدا وظیفه‌شان را شناختند و حضور پیدا کردند. 
وی تاکید کرد: مشکلات اقتصادی منحصر به کشور ما نیست و ما باید همیشه در کنار هم باشیم. 
نیکوکلام خطاب به دولتمردان گفت: تنها در بحث حمایت از نظام نیست که مردم شریک هستند بلکه باید در تقسیم امکانات نیز مردم سهیم باشند؛ ببینید چه کسانی انقلاب کردند و پای انقلاب ایستادند اما امکانات کشور در اختیار یک عده خاص است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار