همایش جامعه بینا شهروند نابینا برگزار می‌شود
کد خبر: 869400
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003eAa
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۳
در دانشگاه کاشان
سومین همایش جامعه بینا شهروند نابینا با محوریت نقش و عملکرد خانواده، هشتم و نهم شهریور ماه جاری در دانشگاه کاشان برگزار می شود.
دبیر برگزاری سومین همایش جامعه بینا شهروند نابینا  گفت: از زمان اعلام فراخوان حدود 47 چکیده مقاله و 39 اصل مقالات به دبیرخانه این همایش ارسال شد که  در دو روز برگزاری این همایش 8 مقاله به صورت سخنرانی و 22 مقاله نیز در بخش پوستر ارائه می شود.
دکتر نرگس نیکخواه اظهار داشت: در این همایش همچنین 22 مقاله در بخش چاپ کاغذی و 25 مقاله نیز در بخش چاپ الکترونیک پذیرفته شده است. 
عضو هیات علمی دانشگاه کاشان برگزاری کارگاه های علمی تخصصی را از برنامه های جنبی این همایش بیان کرد و گفت: همچنین در این همایش آثار و کتابهای منتشر شده توسط نابینایان در سه ساله اخیر و آثار و کتب ضبط شده برای نابینایان و کم بینایان در سطح کشور ارائه می شود.
دکتر نیکخواه هدف از برگزاری این همایش را تبادل تجربیات محققان  و ارائه راهکارهای لازم برای بررسی و حل مشکلات و رفع نیازهای جامعه کم بینا و نابینایان کشور بیان کرد و افزود: سعی براین است که در این همایش راهکارهای توسعه و اثر بخشی تعامل میان سازمان‌های دولتی و تشکل‌های مدنی نابینایان و کم بینایان مورد ارزیابی قرار گیرد. 
سومین همایش جامعه بینا شهروند نابینا از هشتم شهریور ماه جاری به مدت دو روز در تالار آزادی دانشگاه کاشان برگزار می شود
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار