عملکرد بسیج رسانه البرز در پیشبرد اهداف نظام حائز اهمیت است
کد خبر: 860064
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003bk0
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه البرزتاکید کرد
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه استان البرز گفت: عملکرد سازنده بسیج رسانه استان در پیشبرد اهداف نظام اسلامی و انقلاب حائز اهمیت است.

حجت الاسلام محمد جواد موحد در دیدار با اعضای شورای بسیج رسانه استان البرز، با بیان اینکه بسیج رسانه تاثیر بسیاری در افکار عمومی و فرهنگ جامعه دارد، اظهار کرد: مایه افتخار است که بهترین خبرنگاران البرزی را در جمع بسیج رسانه می بینیم و این نشان از تاثیر گذاری این جمع در میان مردم است. وی در ادامه با بیان اینکه خلوص نیت در هر کاری موجب انجام آن به نحو احسن می شود، عنوان کرد: رسانه ها نیز اگر می خواهند تاثیر گذاری بیشتری داشته باشند باید علاوه بر اینکه بر خلوص نیت توجه کنند، برای کار خود ارزش فراوانی قائل شوند و آن را با همان انرژی آغازین به اتمام برسانند. وی عدم خودشناسی را یکی از عوامل پسرفت جامعه اعلام کرد و گفت: یکی دیگر از وظایف رسانه ها علاوه بر انقلابی بودن و حفظ ارزش ها، فعالیت در راستای افزایش آگاهی عمومی مردم است. حجت الاسلام  موحد استفاده از روش های صحیح در تاثیرگذاری را مهم دانست و خاطر نشان کرد: با روش محکوم کردن نمی توان تاثیر گذار بود چرا که با این روش نه تنها افراد جذب نمی شوند بلکه تاثیر منفی نیز بر جامعه خواهد داشت و رسانه ها باید از روش های مناسبی در جذب افراد در زمینه های مختلف استفاده کنند.

وی در بخش دیگری مطالعه در زمینه های مختلف رسانه ای همزمان با تکنولوژی جهانی را بر اصحاب رسانه واجب اعلام کرد و افزود: رسانه در دنیا نقش مهمی دارد و اصحاب رسانه کشور ما نیز باید همزمان با تکنولوژی جهانی پیشرفت کنند تا بتوانیم با هجمه های رسانه ای دشمنان مقابله کنیم. وی برقراری ارتباط اصحاب رسانه با عموم مردم را مهم اعلام کرد و گفت: اصحاب رسانه قشری هستند که با تمام مردم در ارتباط اند از کودکان کار گرفته تا مسئولان شهری، اجتماعی و سیاسی، پس برگرفتن از روش های صحیح برقراری ارتباط می تواند از مهم ترین ابزار اصحاب رسانه باشد.

نماینده ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی(ع) عنوان کرد: ارتباط گیری با توجه به اصل نیت الهی یکی از مهمترین مولفه های اصلی ارتباطی است. وی تصریح کرد: نیت خوب و سلامت مهمترین ویژگی است که افرادی چون شهید حسین فهمیده، ریزعلی خواجوی و غیره عرصه عمل شاخص می کند. حجت الاسلام موحد با آرزوی تداوم موفقیت های بیشتر بسیج رسانه استان مطرح کرد: عملکرد سازنده بسیج رسانه استان در پیشبرد اهداف نظام اسلامی و انقلاب حائز اهمیت است.

 از سال گذشته تا به امروز ۱۴۸ برنامه اجرا شده است

رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز طی این دیدار صمیمانه با اعلام گزارش کاری از فعالیت های بسیج رسانه، اظهارداشت: از سال گذشته تا به امروز ۱۴۸ برنامه اجرا شده است ، علاوه بر آن10برنامه ابلاغی از سوی سازمان بسیج رسانه که به انجام رسیده است. ابراهیم نوروزی فر در تشریح برنامه های صورت گرفته، توضیح داد: تعامل با سازمان ها و ادارات مرتبط با اصحاب رسانه، جذب و سازماندهی، صدور بیانیه در مناسبت های خاص، امضای تفاهم نامه با ارگان های متعدد در زمنیه اجرای برنامه های مشترک از جمله برنامه های این سازمان است. نوروزی فر ادامه داد: برنامه های آموزشی، خدماتی، رفاهی و سفرهای زیارتی و سیاحتی ویژه اصحاب رسانه استان با استقبال این قشر از بسیج همراه بوده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار