حمایت از سرمایه‌گذاران بخش کشاورزی در خوزستان
کد خبر: 821158
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003RcU
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۶
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان خبر داد:
رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: هر کسی که بخواهد در بخش کشاورزی سرمایه‌گذاری کند، زمین و مجوزهای لازم را در اختیارش قرار خواهیم داد و همچنین برای دریافت تسهیلات موردنیاز نیز پیگیری خواهیم کرد.

 کیخسرو چنگلوایی با اشاره به تولید حدود 15 میلیون تن محصولات کشاورزی در استان، اظهار کرد: با توجه به این‌که افق تولید استان برای سال‌های آینده را حدود 25 میلیون تن پیش‌بینی کرده‌ایم، برای آنکه به این هدف برسیم نیاز به سرمایه‌گذاری داریم.

وی افزود: در استان نیاز به سرمایه‌گذاری در بخش‌های زیربنایی کشاورزی و به ویژه بحث صنایع تبدیلی به شدت احساس می‌شود و نیاز است سرمایه‌گذاران به سرمایه‌گذاری در این بخش بپردازند و به توسعه این صنایع در استان کمک کنند.

چنگلوایی تصریح کرد: احداث کارخانه‌های چغندرقند، کارخانه‌های تراکتورسازی، تولید کودهای شیمیایی، ریزمغذی‌ها،‌ کشتارگاه‌ها و زیرساخت‌هایی مانند سردخانه و سیلوها از جمله مهمترین ظرفیت‌های بخش کشاورزی استان برای سرمایه‌گذاری هستند.

وی عنوان کرد: در بخش کشاورزی هم از نظر حجم کار و هم از نظر تنوع بخشی، جای کار بسیار و فرصت‌های فراوان برای سرمایه‌گذاران مهیا است تا با سرمایه‌گذاری در این زمینه‌ها به توسعه استان کمک کنند.

چنگلوایی با بیان اهمیت سرمایه‌گذاری در استان بیان کرد: سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی استان موجب کمک به پایداری تولید و جلوگیری از نوسانات بازار می‌شود. همچنین ارزش افزوده بیشتری را برای تولیدات به وجود می‌آورد.

وی گفت: به جای آنکه تولیدات استان به صورت خام به فروش برسند، اگر آن‌ها را در صنایع تبدیلی فرآوری کنیم با قیمت چند برابر و با ارزش افزوده بیشتری به فروش می‌رسند و باعث ایجاد اشتغال نیز می‌شود.

رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان خاطرنشان کرد: مطالعات امکان‌سنجی در زمینه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در دست انجام است تا سازمان جهاد کشاورزی خوزستان بتواند حضور شایسته‌ای در نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری که آذرماه در اهواز برگزار می‌شود، داشته باشد و به جذب سرمایه‌گذار بپردازد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی