آبرسانی به مرزهای شلمچه و چذابه انجام شد
کد خبر: 820280
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003ROK
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۷
مدیرعامل شرکت آبفار خوزستان:
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان گفت: برای آبرسانی به مرزهای شلمچه و چذابه اقدامات بسیاری انجام شده است.

درویشعلی کریمی اظهار کرد: در دو محور شلمچه و چذابه مسئولیت آبرسانی به زائران اربعین را داشتیم. سال گذشته در محور شلمچه یک ایستگاه تقویت فشار را احداث کردیم که در واقع به شکلی فاز اول این مجتمع آبرسانی به شلمچه بود.

وی افزود: فاز اول پروژه آبرسانی به شلمچه احداث تصفیه خانه در سال گذشته و فاز دوم اجرای پنج کیلومتر خطوط انتقال بود که امسال اجرا شد. امسال کار تکمیلی را در محور شلمچه انجام دادیم و تا سه روز آینده افتتاح رسمی می شود و آبرسانی به یادمان شهدا و پایانه مرزی شلمچه و منطقه آزاد می رسد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان تصریح کرد: در مجموع تدارکات عظیمی را برای آبرسانی در مرز شلمچه و چذابه تدارک دیدیم. در محور شلمچه خط انتقال ۱۲ کیلومتری توسط آبفا روستایی و چهار کیلومتر نیز توسط آبفا شهری انجام شده است.

کریمی بیان کرد: احداث مخزن ۱۰۰ مترمکعبی توسط آبفا شهری استان، تأمین چهار دستگاه الکتروپمپ مربوط به ایستگاه فشار در شهدای شلمچه، استقرار پنج دستگاه تانکر اضطراری برای مواقع ضروری مثل زمان قطع شدن برق، استقرار دو واحد اکیپ تعمیرات، تهیه، انتقال و نصب یک دستگاه بسته بندی آب کیسه ای و همچنین ارسال دو بشکه برای گندزدایی از آب از جمله کارهای انجام شده در محور شلمچه است.

وی عنوان کرد: ارسال ۱۰ مخزن پنج هزار لیتری به منظور نصب در مسیر تردد و اماکن مورد نیاز، تهیه و ارسال ۲۵ پکیج هشت عددی شیرهای برداشت آب برای وضو و نیازهای زائران، تأمین اقلام اتصالات مورد نیاز و تأمین آب مواکب بین راهی با تانکر سیار از اهواز تا خرمشهر و آبادان از دیگر کارهای انجام شده در مرز شلمچه است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان در ارتباط با کارهای انجام شده در مرز چذابه نیز گفت: تهیه و نصب ۱۰ عدد مخزن ۳۳ هزار لیتری برای وضوخانه ها و آب شست وشو، تأمین آب شرب و همچنین پخت و پز مواکب با ۲۰ دستگاه تانکر سیار، استقرار دو اکیپ تعمیرات، نصب یک دستگاه آب بسته بندی کیسه ای و ارسال تعدادی بشکه برای گندزدایی از آب در مرز چذابه انجام شد.

کریمی ادامه داد: ارسال ۲۵ پکیج هشت عددی شیرهای برداشت آب برای وضو و نیازهای زائران، ارسال ۳۰ عدد مخزن پنج و ۱۰ هزار لیتری برای نصب در مسیر تردد و اماکن از دیگیر کارهای انجام شده در مرز چذابه است.

وی گفت: علاوه بر وظایف ذاتی که خودمان داشتیم با ابلاغ ستاد عتبات وزارت نیرو امسال مسئولیت هر دو محور شلمچه و چذابه را بر عهده گرفتیم و با ایجاد یک ستاد در مجموعه آب و فاضلاب روستایی خوزستان و فاضلاب شهری کمیته های ۶ گانه ای را تعریف کردیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی