فعالیت نزدیک به 1300 آمارگیر در سطح فارس در سرشماری نفوس و مسکن
کد خبر: 811715
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003PAB
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۱
مدیر روابط عمومی ستاد هماهنگی سرشماری عمومی نفوس و مسکن فارس خبر داد
مدیر روابط عمومی ستاد هماهنگی سرشماری عمومی نفوس و مسکن فارس گفت: هشتمین دوره سرشماری عمومی نفوس و مسکن در این استان با فعالیت یک‌هزار و 297 آمارگیر انجام می‌گیرد.

محمدرضا فتوت امروز در حاشیه برگزاری نخستین  نشست ستاد هماهنگی سرشماری عمومی نفوس و مسکن استان فارس در گفت‌وگو با خبرنگار جوان آنلاین در شیراز اظهار داشت: سرشماری به دو شیوه نوین اینترنتی و الکترونیکی انجام می‌گیرد که در روش اینترنتی ابتدا از سوم تا 24 مهرماه با مراجعه سرپرست خانوار به آدرس www.sarshomari95.ir صورت می‌گیرد که در این روش پس از ثبت اطلاعات و آمار کد ره‌گیری توسط سامانه به فرد داده می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در روش الکترونیکی که از 25 مهر تا 25 آبان‌ماه امسال به مدت یک ماه انجام می‌شود آمارگیران در سطح استان فارس آمار و اطلاعات را جمع‌آوری می‌کنند.

مدیر روابط عمومی ستاد هماهنگی سرشماری عمومی نفوس و مسکن فارس بیان داشت: افرادی که از طریق اینترنتی موفق به ثبت آمار و اطلاعات خود شده‌اند از طریق کد آماری که به‌وسیله پیامک به سامانه ثبت ارائه‌شده را تحویل مأمور آمارگیر داده و نیازی به مصاحبه مجدد به آنان وجود ندارد.

فتوت اضافه کرد: آن دسته از افرادی که از طریق اینترنتی ثبت‌نام نکرده‌اند باید منتظر مأموران آمارگیر که به‌صورت حضوری با ارائه کارت شناسایی و ابزار الکترونیکی تبلت به آنان مراجعه و اقدام به ثبت آمار می‌کنند باشند.

وی بیان داشت: از شهروندان درخواست می‌شود که همکاری لازم را با مأموران آمارگیر داشته باشند و تمام اطلاعات خواسته‌شده ارائه دهند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی