معرفی اعضای ستاد سرشماری در شهرستان شیراز
کد خبر: 811714
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003PAA
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۱
معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار شیراز خبر داد
معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار شیراز از مشخص شدن و معرفی اعضای ستاد سرشماری نفوس و مسکن در این شهرستان خبر داد.
عزیزالله قهرمانی

به گزارش جوان آنلاین از شیراز، عزت‌الله جهان‌خواه در نخستین جلسه ستاد هماهنگی سرشماری عمومی نفوس و مسکن شیراز در سخنانی اظهار داشت: سرشماری نفوس و مسکن حرف نخست را در برنامه‌ریزی می‌زند و تفاوت این دوره با دوره‌های پیشین این است که بدون استفاده از کاغذ و قلم و از طریق اینترنت صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه جمع‌آوری اطلاعات و داده‌ها و ایجاد بانک اطلاعاتی برای تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری‌های کلان کشور ضروری است، افزود: ثبت اطلاعات از طریق دستگاه‌های اینترنتی فرصت را برای خانوارها ایجاد می‌کند که اطلاعات و آمار اعضای زیر پوشش خود را به‌صورت خوداظهاری در سامانه سرشماری ثبت کنند.

معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار شیراز تصریح کرد: بعد از ثبت اطلاعات در سامانه سرشماری و دریافت کد رهگیری باید این کد از 25 مهرماه تا 25 آبان ماه در اختیار مأموران اداره آمار قرار گیرد.

جهان‌خواه بیان داشت: دستگاه‌های اجرایی متولی  سرشماری ملی باید به‌صورت شایسته اطلاعات کافی  و نحوه آموزش را از طریق سایت

www.sarshomari95.ir

به شهروندان ارائه دهند چراکه اهمیت سرشماری کمتر از انتخابات نیست و تمام دستگاه‌ها موظف به اجرای  آن هستند.

وی در مورد تشکیل ستاد اجرایی سرشماری نفوس و مسکن خاطرنشان کرد: حیدر عالیشوندی فرماندار شهرستان شیراز به‌عنوان رئیس ستاد، عزت جهان‌خواه معاون برنامه‌ریزی و امور اداری جانشین، ابراهیم رحیمی رئیس اداره امور سیاسی و اجتماعی فرمانداری، محمدعلی ضیایی رئیس اداری و پشتیبانی، حمید جورکش رئیس کمیته تبلیغات، آصف فرح‌بخش کارشناس امور اجرایی سرشماری و قدسیه اصلانی کارشناس امور فناوری و اطلاعات به‌عنوان اعضای ستاد سرشماری معرفی شدند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی