امنیت و عدالت لازم و ملزوم یکدیگرند
کد خبر: 809472
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003Oa0
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۴
رئیس کل دادگستری لرستان:
رئیس کل دادگستری لرستان گفت: ایجاد امنیت، بسط عدالت و گسترش رفاه اجتماعی از جمله اهداف تشکیل دولتهاست و در این میان رفاه اجتماعی وابستگی مستقیمی با ایجاد امنیت و بسط عدالت دارد بنابراین می توان گفت، این 2 در جهت رفاه عمومی جامعه لازم و ملزوم یکدیگرند.
بهروج

به گزارش جوان به نقل ازروابط عمومی دادگستری کل لرستان، جعفر بدری در جلسه تعاملات فصلی قضایی و انتظامی که در دفتر فرمانده انتظامی استان لرستان برگزار شد افزود: تقویت اینگونه تعاملات در جهت بهبود عملکردها تاثیر مثبتی در روند رسیدگی به پرونده های قضایی و انتظامی خواهد داشت.

وی اظهار کرد: آموزش کارکنان در مجموعه های قضایی و انتظامی و تکریم ارباب رجوع، اولین گام در جهت تحقق این هدف است.

رئیس کل دادگستری لرستان اظهار کرد: بکارگیری دانش مدیریت در جهت بهره وری سازمانی دستگاههای اجرایی می تواند رضایت عمومی را ایجاد نماید.

بدری گفت: احساس امنیت مقوله ای است که برخی موارد با ضریب امنیت شناخته می شود چراکه گاهی اوقات در عین حالی که امنیت اجتماعی وجود دارد به دلیل تبلیغات منفی مغرضان و یا خرده فرهنگ های ناکارآمد عدم احساس امنیت موجب تشویش افکار عمومی می شود.

وی ادامه داد: آشنایی با علوم ارتباطات اجتماعی برای مجموعه های قضایی و انتظامی در جهت ارتقا سطح کمی و کیفی عملکردهای دستگاههای قضایی و انتظامی بسیار ضروری است.

وی تاکید کرد: تشویق و تنبیه دو ابزار مدیریت است که بسیاری از مدیران تنها از تنبه و ترساندن برای رسیدن به اهداف سازمانی بهره می گیرند و نسبت به تشویق نیروهای خود بی توجه هستند.

بدری افزود: تلاش برای یافتن نقاط ضعف کارکنان، علاوه بر بدبینی از منظر زیر دستان موجب دیکتاتوری در نظام مدیریت می شود که نتیجه ایم مهم ناکارآمد جلوه دادن مدیر است.

وی تصریح کرد: مجموعه های قضایی و انتظامی لرستان با بکارگیری مدیران توانا در سطوح مختلف سازمانی و بهره گیری از نظام پیشنهادات توانسته است نمره قبولی خود را از مردم دریافت نماید.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین