بزرگداشت روز خبرنگار عملی باشد
کد خبر: 731839
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0034Nr
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۵
امام جمعه بروجرد:
امام جمعه بروجرد با تأکید بر این که بزرگداشت روز خبرنگار باید عملی باشد، گفت: خبرنگاران باید شهدای خبرنگار را الگوی خویش قرار دهند.

حجت‌الاسلام حسن ترابی، امام جمعه بروجرد، صبح امروز، در دیدار با اصحاب رسانه این شهرستان، با تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی گفت: شهید صارمی در راستای افشای چهره زشت طالبان توسط گروهک تروریستی به شهادت رسید.

وی عنوان داشت: شهید صارمی خبرنگاری متعهد بود با عملکرد مسؤولانه ‌اش، نقاب از چهره این گروهک تروریستی کنار زد.

امام جمعه بروجرد با بیان این که بزرگداشت روز خبرنگار باید بزرگداشت عملی باشد، افزود: بزرگداشت روز خبرنگار به تداوم راه شهید صارمی می‌انجامد.

حجت الاسلام ترابی در ادامه تصریح کرد: حرکت در مسیر شهدا بسیار سرنوشت ساز است و باید مورد توجه قرار گیرد.

امام جمعه بروجرد با بیان این که امروز نظام جمهوری اسلامی ایران در شرایط سختی است، افزود: با وجود مشکلات باید خدمات ارائه شده توسط خبرنگاران بیان شود.

وی با بیان این که خبرنگاران پلی ارتباطی بین مردم و مسؤولان هستند، عنوان داشت: خبرنگاران می‌توانند مسؤولان را در جریان مشکلات مردم قرار دهند.

حجت الاسلام ترابی خاطرنشان کرد: اکنون ما با پیروی راه شهید صارمی و دیگر شهدا رسالت سنگینی بر دوش داریم و باید جنایات آمریکا در همه جای دنیا را بیان کنیم.

وی با اشاره به این که جهان استکبار همچون دیگر عرصه ها، در عرصه اطلاع رسانی نیز می کوشد مطابق با اهداف استکباری عمل شود، افزود: استکبار با کتمان جنایات خویش، می کوشد هدف قدرت‌های بزرگ را مطرح کند.

امام جمعه بروجرد باین داشت: تعهد خبرنگار او را ملزم می‌کند تا در راستای دفاع از مظلومان عالم و مبارزه با استکبار قلم بزند.

وی با تأکید بر این که خبرنگار باید ماهیت پلید استکبار را نشان دهد، اظهار داشت: اصحاب رسانه باید اهداف شیطانی قدرت‌های بزرگ و زورگوی دنیا را بیان کنند.

حجت الاسلام ترابی تصریح کرد: خبرنگار با روشنگری افکار عمومی باید امید را بین مردم جامعه زنده نگه دارد.


نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی