در مذاکرات هسته ای از حقوق مردم دفاع شود
کد خبر: 686236
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/002sWK
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۳ - ۱۳:۱۵
امام جمعه خرم آباد:
امام جمعه خرم آباد با تأکید بر حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی، گفت: باید در مذاکرات هسته ای از حقوق مردم ایران دفاع شود.
بهروج

حجت الاسلام و المسلمین سید احمد میرعمادی، نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد، در خطبه های نماز جمعه این هفته، با اشاره به نام گذاری هفت کتاب گفت: جامعه از نظر مطالعه فقیر است.

وی با تأکید بر این که انگیزه مطالعه در جامعه تقویت شود، گفت: باید روش درست مطالعه را در جامعه آموزش دهیم.

امام جمعه خرم آباد با اشاره به این که فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه ما نهادینه نشده است، افزود: کتاب فراوان است اما سرانه ی مطالعه در کشور ما بسیار پایین است.

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی هفته کتاب را فرصتی مناسب برای جبران فقر مطالعه در جامعه بیان کرد و عنوان داشت: در این ایام به جای اهدای کتاب باید روش مطالعه را بیاموزیم.

وی با تأکید بر تقویت انگیزه مطالعه بین مردم بیان داشت: ما باید بستر کتاب خوانی را در جامعه تقویت کنیم.

امام جمعه خرم آباد با بیان این که در مذاکرات هسته ای باید از حقوق مردم ایران دفاع شود، عنوان داشت: نباید اجازه دهیم دستاوردهای 35 ساله انقلاب که علم هسته ای است، به هدر نرود.

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی در ادامه با اشاره به این که آمریکایی ها هر کجا دچار شکست می شوند به زور روی می آورند، بیان داشت: باید بدانند که دنیای زور و استکبار تمام شده و شدند مسلمانان بیدار شدند.

وی با اشاره به این که رییس جمهور آمریکا یک سال دیگر تحریم ها را تمدید کرده است، افزود: آمریکا با این رفتار خویش اعتبار نداشته خود را بر باد می دهد.

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی بیان داشت: آمریکا باید بداند ایران با حضور فعال در مذاکرات هسته ای با تمام وجود حقانیت خویش را ثابت می کند.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به 26 آبان سالروز آزادسازی سوسنگرد، خاطرنشان کرد: نخستین شهری که از سوی رزمندگان آزاد شد سوسنگرد است.

وی بیان داشت: باید تاریخ جنگ را یادآور شویم، حماسه ها و شهدا را باید الگو و اسوه قرار دهیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار