دانشگاه شیراز 700 عضو هیئت علمی و 20 هزار دانشجو دارد
کد خبر: 647061
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/002iKT
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۵
رئیس دانشگاه شیراز گفت: دانشگاه شیراز 700 عضو هیئت علمی و 20 هزار دانشجو دارد

 

مجید ارشاد در دوازدهمین همایش ملی حسابداری ایران، اظهار داشت: افزایش کارآیی و اثربخشی در بخش عمومی از اولویت‌های مهم تحقق شعار اقتصادی در سال اقتصاد و فرهنگ است.

وی افزود: همان‌گونه که رشد اقتصادی نیازمند رشد متقابل و همگون در تمام بخش‌های آن است، ارتقای حسابداری نیز باعث ایجاد ارتباط سازمان‌یافته و مشخص میان صنعت و دانشگاه می‌شود تا دانشجو مسائل را از نزدیک لمس کند.

رئیس دانشگاه شیراز تصریح کرد: یکی از اهداف دانشگاه پاسخگویی به نیازهای جامعه است چراکه نمی‌تواند نسبت به مسائل بی‌تفاوت باشد.

ارشاد خاطرنشان کرد: دانشگاه شیراز نخستین دانشگاهی بود که دوره‌های مجازی را ایجاد کرد و جای افتخار است که 700 عضو هیئت علمی و 20 هزار دانشجو دارد.

در ادامه دبیر اجرایی همایش ملی حسابداری نیز ابراز داشت: هدف از برگزاری این همایش ایجاد ارتباط بین دانشگاه و صنعت است.

محمدحسین ستایش گفت: به دلیل فاصله بین رشته حسابداری و حرفه حسابرسی در این همایش میزگردهایی را ترتیب داده‌ایم که حرفه‌ای‌ها و دانشگاهیان با یکدیگر بحث و تبادل نظر کنند.

وی بیان کرد: اینکه حرفه‌ای‌ها کمی دانشگاهی فکر کنند و همچنین دانشگاهیان نیز کمی حرفه‌ای بیندیشند برای پیشرفت کشور امری ضروری است.

دبیر اجرایی همایش ملی حسابداری ابراز کرد: 17 حامی مالی و هفت حامی معنوی برای برگزاری این همایش استقبال نشان داده‌اند و تمام سعی متولیان در این است که این همایش مفید واقع شود.

وی اضافه کرد: در حاشیه این همایش میزگردی با حضور دبیر مجلات، برای گفت‌و‌گو در باره چاپ مقالات علمی تشکیل می‌شود.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین