کد خبر: 1222447
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۷

جوان آنلاین: محمد ایمانی، فعال رسانه، در کانال تلگرام خود نوشت:

عملیات موازی انتقام از اسرائیل

اسرائیل، با هدف قرار دادن بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و ترور سردار زاهدی، تلاش دارد نسل کشی چند ماه در غزه و از جمله جنایت اخیر در بیمارستان شفا را به حاشیه ببرد.

ما چه باید بکنیم؟ هم باید مجازاتی پشیمان کننده را متوجه رژیم صهیونیستی نمود؛ و هم از دو مسیر رسانه و دیپلماسی، رژیم صهیونیستی را در موقعیت "تهدید فوری برای امنیت منطقه و جهان" جا نمایی کرد؛ به عنوان رژیمی اشغالگر، جنایتکار، تروریست و نسل کش.

اهمیت موضوع دوم، کمتر از موضوع اول نیست. باید برای ملت‌ها و دولت‌ها تبیین کرد که ایران برای بار چندم، در خط مقدم مبارزه با تروریسم دولتی حاضر شده تا از صلح و امنیت جهانی پاسداری کند.

این، افتخار جمهوری اسلامی ایران است که سر داعش را در عراق و سوریه به سنگ کوبید و در این جنگ، شهیدان والا مقامی مانند سردار سلیمانی را تقدیم کرد. این فخر ملت ایران است که دشمنان او، تیره روزان جنایتکاری مانند داعش، و آمریکا اسرائیل هستند.

ملت ما دیروز برای نابودی سرطان داعش، سردار سلیمانی و سردار همدانی را در جنگ مقدس ضد ترورریسم تقدیم کرد و امروز در مقابل سرطان اسرائیل، شهیدانی مثل سردار سید رضی موسوی و زاهدی را.

صورت مسئله را باید بیش از پیش روشن کرد. اگر افسار سگ هار آمریکا (رژیم صهیونیستی) کشیده نمی‌شد/ نشود، دیگر کشور‌های منطقه گرفتار همان بلا‌هایی می‌شدند/ می‌شوند که اسرائیل بر سر مردم غزه -و داعش به نیابت از آمریکا بر سر مردم عراق و سوریه- آورد.

نه باید در برابر جنایت اخیر اسرائیل در دمشق منفعل بود و نه اجازه داد این رژیم، خود را از باتلاق غزه سالم بیرون بکشد.

ایران با افتخار، از مقاومت جانانه همه ملت‌های منطقه پشتیبانی می‌کند، چرا که مقاومت، مصمم به مهار رژیم هار اسرائیل و نقطه پایان گذاشتن بر جنایات بی سابقه‌ای مانند ماجرای بیمارستان شفا و قتل عام بیش از ۴۰ هزار شهروند بیگناه در غزه است.

تهدید اسرائیل برای بشریت به ویژه مردم منطقه، در طول تاریخ بی سابقه بوده و ایران با افتخار و اقتدار، در برابر این خطر ایستاده است.

چنان رژیمی باید برای یکایک جنایاتش مجازات شود و مجازات هم خواهد شد. این مجازات، هم باید نسبت به مقامات و اماکن و منافع صهیونیستی اِعمال شود؛ و هم نسبت به حیثیت و موجودیت و تصویر عمومی این رژیم.

امکانات رسانه‌ای و دیپلماسی عمومی باید به کمک فرماندهان شجاع میدان بشتابد و در مسیر برانگیختگی جهانی نقش بیافریند. روشنگری و بسیجگری عمومی، آن قدرت انفجاری است که تاثیر هر عملیات انتقامی را هزار برابر بیشتر می‌کند؛ بلکه از کاری‌ترین انتقام هاست.

به موازات این اقدام ضروری باید سر جریان نفوذ را کوبید؛ انتقام از جنایتکاران صهیونیست، بدون برخورد قاطع با سرانگشتان نفوذ کامل نمی‌شود. تحرکات "شبکه اخلال و تخریب، و تحریف و ارعاب و تردید افکنی"، بخشی از تقلای صهیونیسم جهانی برای نجات اسرائیل است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار